Kdo vymyslel koblihu?

Ale nechci abyste tu odpověd´kopírovali s internetu!!!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Modrá lišta tam ta otázka byla:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/historie-koblizku-kdo-jej-vynalezl-a-jake-druhy-koblih-jsou-zname

Další odpovědi
hanulka11

v dobách kdy se začal slavit masopust tak začaly ženy vymýšlet něco sytého na zakousnutí a aby to taky dobře chutnalo …naplnily těsto džemem a usmažily a ono to chutnalo všem

nevím , to je jen z mé hlavy

iceT

A kdo to má vědět z hlavy,my se to ve škole neučili,jako třeba o Kopernikovi…