Drap

Je možné, aby ten, kdo udělí bod, byl skrytý proto, aby ti, kdo sem vkládají pouze bláboly, ,nebyli flustrovaní?

Neni třeba dále popisovat.

Nejlepší odpověď
Disraeli

To bude asi kvůli tomu právu na soukromí a podobným blbostem. Ta nová móda a progresivní trendy v právech. :D :D Bez souhlasu nic, žádné jméno (ani přezdívka), žádná aktivita, žádné zobrazení, zveřejňování, žádné informace. :D
Ty, ty ty.. ty bys chtěl vědět, co kdo lajkuje? :P To bys chtěl moc.

Další odpovědi
zjentek

Chtěl's říct frustrovaní.

Dochy

Disraeli: Podle mně jde o svobodnou volbu sem palec vkládat. Nic proti soukromí to být nemůže, když jsme tu pod přezdívkama. Já jsem pro zachování informace o palečkujících