Miroslavst

Kdo u vás doma vaří?

Zajímalo by mě, jak to u vás doma chodí-tedy kdo u vás vaří?
Prosím nepište hned zrovna já, protože u někoho není jasné kdo to je-jestli muž či žena.
U nás se střídáme.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já (jsem žena) vařím častěji, ale s přítelem (muž) se někdy střídáme ;o). Ale jak říkám, častěji vařím já :)

Další odpovědi
BEAES

Vařím většinou já, prý velmi dobře. Občas uvaří i partner, většinou o víkendu, umí velice dobrou čínu, zapékané těstoviny, grilované kuře a palačinky.

anonym

Ja taky varim sama pro dva jedliky,a syn vari moc dobre,ale jen tehdy kdyz nemam cas a nebo mi zrovna neni dobre.Muz umi polevky fakt chutove dobre,ale k nicemu jinemu se nehrne.

dagry

Tak protože v mé domácnosti už jsem zůstala jenom já (a pes), takže musím vařit já, pokud teda vařím, protože nikdo jiný to neudělá. Ale mého synka už od mala začlo bavit vaření a v jejich mladé domácnosti vaří zásadně on a musím říct, že je opravdu velice šikovný a nápaditý a je velká škoda, že se nešel učit za toho kuchaře, tak jak od mala chtěl.

FOG

Tak jako Dagry ,ani muj pes neumi varit a tak to zbyva na me.
Samozrejme me vareni bavi a jak se rika,co si navarim,to si take snim a pes obcas ochutna,skoro porad a vubec neprotestuje.

panenka

U nás vařím já ale pokud mám moc práce schůzku s klientem nebo nějaké vyřizování tak vaří manžel.

Nuk nuk

Já, tedy žena :), a obvykle mě nikdo nestřídá. Je fakt, že mě vaření baví, je to takový můj koníček, ale občas bych si od něj i odpočala.

Michal

Maminka,já ne ,jsem profesí kuchař.Vařím jen při slavnostních přiležitostech

Miky&Miky

Nejcasteji vari ma zena..ale kdyz ma hodne prace..nebo se zdrzi tak rad uvarim..bavi mne vareni..akorat u toho stravim jednou tolik casu,nez zena..ale o to ji vic chutna a mne take

kol

Vařím já – tedy žena. A protože prý vařím dobře a láska prochází žaludkem, tak je u nás pohoda.