Avatar uživatele
Miroslavst

Kdo u vás doma vaří?

Zajímalo by mě, jak to u vás doma chodí-tedy kdo u vás vaří?
Prosím nepište hned zrovna já, protože u někoho není jasné kdo to je-jestli muž či žena.
U nás se střídáme.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, BEAES, Marunka před 5153 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Já (jsem žena) vařím častěji, ale s přítelem (muž) se někdy střídáme ;o). Ale jak říkám, častěji vařím já :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Vařím většinou já, prý velmi dobře. Občas uvaří i partner, většinou o víkendu, umí velice dobrou čínu, zapékané těstoviny, grilované kuře a palačinky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ja taky varim sama pro dva jedliky,a syn vari moc dobre,ale jen tehdy kdyz nemam cas a nebo mi zrovna neni dobre.Muz umi polevky fakt chutove dobre,ale k nicemu jinemu se nehrne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak protože v mé domácnosti už jsem zůstala jenom já (a pes), takže musím vařit já, pokud teda vařím, protože nikdo jiný to neudělá. Ale mého synka už od mala začlo bavit vaření a v jejich mladé domácnosti vaří zásadně on a musím říct, že je opravdu velice šikovný a nápaditý a je velká škoda, že se nešel učit za toho kuchaře, tak jak od mala chtěl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Tak jako Dagry ,ani muj pes neumi varit a tak to zbyva na me.
Samozrejme me vareni bavi a jak se rika,co si navarim,to si take snim a pes obcas ochutna,skoro porad a vubec neprotestuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

U nás vařím já ale pokud mám moc práce schůzku s klientem nebo nějaké vyřizování tak vaří manžel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Já, tedy žena :), a obvykle mě nikdo nestřídá. Je fakt, že mě vaření baví, je to takový můj koníček, ale občas bych si od něj i odpočala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Maminka,já ne ,jsem profesí kuchař.Vařím jen při slavnostních přiležitostech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miky&Miky

Nejcasteji vari ma zena..ale kdyz ma hodne prace..nebo se zdrzi tak rad uvarim..bavi mne vareni..akorat u toho stravim jednou tolik casu,nez zena..ale o to ji vic chutna a mne take

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kol

Vařím já – tedy žena. A protože prý vařím dobře a láska prochází žaludkem, tak je u nás pohoda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek