autacek

Kdo teď vezme post velvyslance ve Finsku?

Nejlepší odpověď
Emefej

Vojtěch Adam na ministerstvu zdravotnictví vydrží maximálně do prázdnin a potom hurá do diplomatických služeb.

Další odpovědi
ten který je

Post velvyslance by se mohl ujmout jeden zdejší uživatel,který se zajímá o mezinárodní vztahy a jejich principy.:-)

Kepler

Prosím, prosím, já bych měl zájem!

plebs

Trafiku vezme pan Arenberger pravděpodobně budoucí farmář na Mělnicku, má vynikající manažérské schopnosti jenom si nevzpomenul na všechny nemovitosti má jich jenom šedesát s manželkou celkem 150, včetně 250 hektarů úrodné zemědělské půdy

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

marci1

Ad „Kepler“: Jestli se budou velvyslanci ve Finsku měnit tak často, jako ministři zdravotnictví, tak vyjde i na tebe! 🙂

Kepler

Byl bych rád, kdyby to vyšlo na léto. Ale prý teď máme nová roční období: Arenberger, Vojtěch, Prymula, Blatný. Tak nevím. 👀

Emefej

Kepler > co bys tam dělal? Ty umíš finsky maximálně „Koskenkorva vodka“.

Kepler

To by úplně stačilo.