hmmmm?

Kdo stojí na této fotografii napravo od Mussoliniho?

Kdo stojí na téhle fotografii napravo od Mussoliniho? https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Soubor:Bun­desarchiv_Bil­d_183-R69173,_M%C3%­BCnchener_Abkom­men,_Staatschef­s.jpg

Nejlepší odpověď
Kepler

Kdepak Ribentrop, ten vypadal jinak a byl to bloďák. Nejdřív jsem si myslel, že je to Rudolf Hess, je mu dost podobný, ale je to tehdejší italský ministr zahraničí Galeazzo Ciano. Tak je to napsáno i v tom německém textu. Nejsem němčinář, ale snad jsem se nespletl.

Další odpovědi
marci1

Jedná se o zetě Mussoliniho: Galezzo Ciano. 🙂
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Galeazzo_Ci­ano

ivzez

Přední řada:
Z pohledu diváka napravo (po levé ruce) Mussoliniho
stojí italský ministr zahraničí – hrabě Galeazzo Ciano.

Zadní řada:
Po pravé ruce Mussoliniho stojí Weizsäcker, ministr zahraničí.
(Ribbentrop stojí za Hitlerem.)
Mezi Mussolinim Cianim stojí vzadu Leger alias Saint-John Perse.

Zapomněla jsem uvést zdroj:
Je to z popisu fotografie na Wikipedii.

JájsemRaibek

Joachim von Ribbentrop, deutscher Außenminister
je to tam napsaný.