_Bůh_

Kdo se nachází na této fotografii?

Zdroj: Český rozhlas

Nejlepší odpověď
marci1

Miloš Zeman, Jaroslav Tvrdík (v r.2002 ministr obrany) u Heydrichova Mercedesu. 🙂
„U příležitosti 60. výročí atentátu na říšského protektora SS-Obergruppenführera Reinharda Heydricha byla v pondělí zahájena v Historickém ústavu Armády České republiky unikátní výstava.“
https://cesky­.radio.cz/ope­race-anthropoid-8062183
Článek z 28.5. 2002

Další odpovědi
Emefej

Doplním marci – vpravo v uniformě je plk. Eduard Stehlík, bývalý historik VHÚ.

Kazatel

Hádej. Poznat našeho prezidenta by mohl i člověk s IQ tykve.

Emefej

Ametyst > Jak ho může asi vidět? Úplně normálně i zezadu, je to vlajka umístěna na pravém blatníku Heydrichova auta.

_Bůh_

Kazatel: Nečekal bych, že Zeman přijde obdivovat hákový kříž.

Ametyst

Buh: To si vysvětluješ jako pisálek z Prahy, který nevidí, že Miloš Zeman stojí u hákového kříže zezadu. Jak ho může asi vidět? 🙂 První signální: Zeman a hákový kříž. To stačí.