Avatar uživatele
ladilavos

Kdo si také myslí, že dnes měla zpívat Marta Kubišová písničku Modlitba pro Martu?

Ostatně nedostala ji možnost zazpívat ani 17.11.2019... Na druhou stranu se Svěrák dneškem totálně ztrapnil a doufám, že to je jeho poslední "malá domů" od kamarádů z České Televize.

Zajímavá 0 před 251 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Víte, že zakládání více uživatelských účtů (ludovitko, odpovezhned, ladilavos ...) je porušení Kodexu uživatele tohoto webu?

Z toho Svěráka máte nějaký moc velký mindrák, to by chtělo léčit ...

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Já si myslím, že lidé by místo šaškáren se měli soustředit na DŮLEŽITĚJŠÍ věci. Pandemie není sportovní utkání a "pěstovat kolektivního ducha" (nebo dnes spíše "ducha solidarity a sounáležitosti") - to už tady spousta z nás má za sebou (zažila na vlastní kůži). Je to každého osobní věc, ale ti, kdo si myslí, že nějakým hýkáním něčemu pomohou jsou na omylu. Ale to si podrobněji povíme tak na Vánoce, tipuji, až se pořádně projeví důsledky. Tedy alespoň větší část z nás, doufám. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Myslím, že ,,dnes" Marta Kubišová určitě měla zazpívat Modlitbu pro Martu, ale z jiného důvodu. Její osobní příběh a boj buď odpovědí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Není to na místě aby zpívala. Paní Kubišová se také již delší dobu potýká se s onemocněním kloubů a není na tom zrovna nejlépe.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava