ladilavos

Kdo si také myslí, že dnes měla zpívat Marta Kubišová písničku Modlitba pro Martu?

Ostatně nedostala ji možnost zazpívat ani 17.11.2019… Na druhou stranu se Svěrák dneškem totálně ztrapnil a doufám, že to je jeho poslední „malá domů“ od kamarádů z České Televize.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Víte, že zakládání více uživatelských účtů (ludovitko, odpovezhned, ladilavos …) je porušení Kodexu uživatele tohoto webu?

Z toho Svěráka máte nějaký moc velký mindrák, to by chtělo léčit …

Další odpovědi
aliendrone

Já si myslím, že lidé by místo šaškáren se měli soustředit na DŮLEŽITĚJŠÍ věci. Pandemie není sportovní utkání a „pěstovat kolektivního ducha“ (nebo dnes spíše „ducha solidarity a sounáležitosti“) – to už tady spousta z nás má za sebou (zažila na vlastní kůži). Je to každého osobní věc, ale ti, kdo si myslí, že nějakým hýkáním něčemu pomohou jsou na omylu. Ale to si podrobněji povíme tak na Vánoce, tipuji, až se pořádně projeví důsledky. Tedy alespoň větší část z nás, doufám. ;) :D :D

anonym

Myslím, že ,,dnes" Marta Kubišová určitě měla zazpívat Modlitbu pro Martu, ale z jiného důvodu. Její osobní příběh a boj buď odpovědí.

ten který je

Není to na místě aby zpívala. Paní Kubišová se také již delší dobu potýká se s onemocněním kloubů a není na tom zrovna nejlépe.