davidstar

Kdo se také zamiloval do vesmírné cestovatelky (komety), která nese jméno ATLAS?

Vědci na základě měření zjistili, že tato kometa se vrací do Sluneční soustavy jednou za 5467 let. Kometa bude tedy opět viditelná v 76. století…

Dříve uplynula léta mezi přírodními událostmi a o takovýchto dějích se mluvilo a psalo po celé měsíce, všichni civilizovaní lidé se nad tím ve vzrušení pozastavovali, zatímco dnes je již všechno do hodiny zapomenuto v tanci nebo všedním tlachání. Je to rozdíl, který se nechce vidět ze strachu, jenž se ukazuje v lehkomyslnosti! V rouhavém nechtění chápat.

Odpovědi
Kepler

Jak bych se mohl zamilovat do špinavé sněhové hroudy a navíc velkého chlapa? Taková kometa Pajdušáková z února 1996 by mohla být zajímavější.