Andělé

„Kdo neovládá sám sebe, ovládají ho druzí!”

Jak jste na tom vy,umíte se ovládat,nebo vás ovládají druzí?
Jak ovládáte vztek,když vás skutečně někdo rozzuří? Máte ho pod kontrolou?

Nejlepší odpověď
Drap

Většinou se dokáži ovladat i ovládat sám sebe. Různé pokusy, jak mně ovládat ničím hned v zárodku.Mívámm vše pod kontrolou

Další odpovědi
anonym

Neumim ani kricet , nadavat … jsem na tohle nejaka asi nudna. Ani na syny jsem nikdy nezvysila hlas … neumim se predstavit , ze by me nekdo ovladal .
Me krik nedela dobre , rozbusi se mi srdce i kdyz vidim na ulici nejakou hadku. ☹
Rikam svuj nazor , ale nekricim. Asi ani nebyl nikdy duvod. A vy , mila Andele ? Myslim , ze jsem na tom stejne. -iv-

dědapetr

Dokážu se v pohodě ovládat a nevztekám se,protože to stejně k ničemu nevede.

Deli

Období, kdy jsem byla čísi loutkou, mám za sebou.
Dnes tomu říkám škola života…
Teď už mám vše pod kontrolou, své emoce, svůj život, svá rozhodnutí i názory… Nic si nenechám vnucovat.

kenyrts

Jsem BERAN,to znamená rodilý vůdce, mne ovládat lze jen s maximálním úsilí,stojím pevně na svých nohách a jsem schopný spíše
ovládat do určité meze druhé.

rád bych dal palce,ale zjistil jsem ,že dnes už žádný nemám,tak příště

hanulka11

Nedávám nikomu příležitost ani důvod ,aby mne ovládal.Své emoce, chování a rozhodování si řídím sama .

Andělé

Milá -iv-,Vy jste dar z nebes:-) Já jsem si to o Vás hned myslela:-)Děkuju Vám,mě se také rozbuší srdce,když slyším hádku,pamatuju se,že když na mě někdo řval,celá jsem se rozklepala i někdy až rozbulela.Také nemám ráda řev.
Ale přiznám se,že se mnou lomcuje vztek,když na mě začala být dcera drzá,ale vždy ho spolknu.Známá mi řekla,že jsem moc měkká,at ji(dceři) někdy vrazím nebo zařvu,že prý mě bude časem ovládat.Ale to si nemyslím,mám za to,že je vždy lepší být v klidu a že se to dá řešit i v klidu.A Vy jste mi na to překrásně napsala,že také neumíte křičet a určitě Vám synové přes hlavu nepřerostli,že jo?,naopak,když čtu Vaše zábavné a moc krásné odpovědi,tak cítím,jaký krásný vztah se synama máte.Já si jsem jistá,že Vás má každý rád 🙂

anonym

Andele , sami synove rikaji , ze spolu mame prepychovy vztah .. hlavne pry , kdyz me nevidi !! Blbci , no ! 🙂
Vydrzte to s dcerou. Nema cenu ji cokoliv vycitat , zakazovat … jsou to hooormony a ty se obalamutit nedaji.
Ja klukum rikam , ze nemeli zadnou pubertu ( 28 a 22 let ) a oni : Nebooj mamino , ona jeste prijde !! 🙂 Tak se desim. -iv-

Andělé

  • iv- 😁. Vaši synové jsou celé po Vás,že jo? Samé srandičky 🙂 Oni fakt neměli pubertu? Jedna známá mi také říkala,že její synové pubertu neměli,to Vám i jí závidím:-)

Nojo,musím to vydržet,ještě toho asi hodně spolknu,než se ty hormonáci vyřádí 😁
Začalo jí to brzy,tak snad to i brzy skončí 🙂

anonym

Nemeli. ☹ A za kazdou petku dostavali 100 kc. Meli jich na stesti strasne malo. 🙂
Ale napisu vam neco : Ja neslysela moje kluky nikdy rict ani : Hovinko … a jednou na zakladce pri hokejovem treninku si sedl omylem mladsi syn na svuj mobil , vytocilo to me a ja se nestacila divit. : Ty ku .. , ty pi .. ja se na to vy … jdi do pr …
vecer mu rikam : Tys me volal ! A odvypravela jsem mu cely jeho slovnik a smejeme se tomu dodnes. Tak to bylo asi nejvetsi moje " prekvapeni ". 🙂 -iv-

Andělé

Za každou pětku dostávali 100 kč? No to se divím,že jich měli málo.To já bych nosila pětek,kdyby mi za to doma dali 100 kč,no jéjé…:-D
Je fakt,že dcera dodnes taky není(aspon doma:-)) sprostá,za to syn mě dnes taky překvapil(je mu 5 let).Povídám-potřebuju čůrat,já to snad ani nedopíšu a z pokojíčku slyším-tak se jdi vychcat.. no najednou jsem zapoměla na močový měchýř a šla za ním s otevřenou hubou.Už byl pod postelí a styděl se,zakrýval si obličej.Říkám-jůůůůů,jáááá,jé­ééééžišmarjá,ta­kovej hodnoučkej,mi­loučkej Martínek a řekne tohle mamince?! Kdepaks to slyšel,víš co to je za ošklivé slovo?! A syn říká-jo,vím,to mě naučil Tomíček,dnes jsem ve školce čůral a Tomík řekl,týjo,ty ale chčiješ teda…
No,tak jsem oněměla a po chvíli říkám-i kdyby ti Tomíček,medví­dek,Lůda,Béda i Méda ještě něco takového řekli,tak jim řekni,že tj.sprosté slovo a že si pro ně přijde čert!
No a Martínek se jen smál,místo aby se styděl…:-) No na něj se taky s pubertou těším teda…:-))

anonym

Tak za to by ode me take dostal … ( tu stovku ). 🙂 Jezisimaria , jestli tohle ctou z nejake linky bezpeci … 🙂 -iv-

Andělé

  • iv- 🙂,Vás by všechny děti úplně zbožnovaly..:-D…ale musíme být potichounku,at na nás nepřilítnou ze sociálky..pssst..:-)