Dr. Darko

Kdo myslíte, že se měl nejlíp za krize?

Odpovědi
zjentek

Ano. Někteří lidé ti vše přepočítají na prachy. Třeba i krizi.

Tak dobře no… když opomenu nesmyslný virtuální svět, který je už z principu postavený na hlavu a proto dokáže profitovat i tam, kde se běžné podmínky pro život člověka hroutí (viz sci-fi), tak pak vydělaly služby spojené s rozvozy (zejména jídla) a zásilkové služby (zejména potravin).

Edison

Za které krize? Třeba na Karibské krizi nevydělal asi nikdo. V zásadě za jakékoli krize se nejlíp má ten, kdo se krize neúčastní, krize se jej nedotkne. Krize z principu jen poškozuje každého, koho se dotkne. Jen někoho víc, někoho míň.

Drap

Co to je nejlíp? Musíš nastavit nějaká kritéria co chceš vlastně hodnotit. Takto je to nesmyslná otázka, která nikomu nic nemůže dát.