Lgee

Kdo myslíte ze by vyhrál v případné válce?

Myslíte že by to byly lidé nebo mimozemšťané?

Odpovědi
Edison

Rozhodně mimoni.

anonym

Pokud by oni zaútočili na naši planetu tak oni, pokud my na jejich tak my. Moment překvapení a připravenost k útoku by sehrála zásadní roli stejně jako fakt že jedna civilizace se dokázala vůbec na jinou planetu dostat zatímco ta druhá jen seděla v teple na své vlastní hroudě a čuměla na seriály 🙂

anonym

Celé je to ale absurdní hypotéza, jednoduše proto že takovému střetu brání čas … obrovsky dlouhý čas nutný na cestu k nebo z nejbližší exoplanety. Čas za který by dokázala naše i jejich civilizace několikrát sama od sebe povstat a zaniknout. 🙂 Jejich případný protiútok/odveta by pak trval přinejmenším stejně dlouho.