M_Petr_M

Rusko, nebo USA? Kdyby vypukla válka mezi těmito dvěma státy, kdo by vyhrál?

Myslím kdyby vypukla válka mezi těmito dvěma státy kdo by vyhrál?

Původní dotaz
Rusko nebo USA?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nikdo. Prohrála by celá planeta.

Tak jestli USA nepřestanou provokovat ta válka vypukne. Rusům nic jiného nezbyde. V současné době navrhl Putin jednání s NATO. To není jen tak pro nic za nic! To co hodlají USA a NATO realizovat v pobaltí Rusko nedopustí, tak jako nemohlo vzhledem k praktikám USA jen tak pustit Krym a okolí.
Kdo toto nedokáže myšlenkově vstřebat je sebevrah.
Jednoduše pokud NATO nepřestane, jednou to Rusko spustí. Evropa v žádném případě nebude vítěz. Pokud vůbec někdo bude.
Demokracie plná hnusu !!!!!!!

Další odpovědi
JájsemRaibek

Nikdo. Prohrála by celá planeta.

Nuk nuk

Nikdo. Prohrála by celá planeta.

Záleželo by, kdo z těch dvou by to vypáli první, ale asi bychom se to už nedověděli.

cepice

Nikdo. Prohrála by celá planeta.

N. a D.

Nikdo. Prohrála by celá planeta.

S dnešní vojenskou technikou…

led

Nikdo. Prohrála by celá planeta.

Chvalačloveku (pretože len človek môže zámerne zničiť človeka), bez ohľadu na náboženstvo, farbu pleti, na oboch straná sú ľudia, ktorí napriek svojim možnostiam vyvolať vojnu, sa jej bránia. Chápu, že vojna mezi týmito veľmocami by kruto zasiahla celosvetovú civilizáciu. bojujú síce o moc a nadvládu nad svetom, ale inými prostriedkami, hlavne ekonomickými

xxx3

Mě by tedy opravdu zajímalo, jak konkrétně USA momentálně „provokují“ Rusko, kterému možná nakonec „nic jiného nezbyde“. Možná by to, milý mosoji, chtělo nad tou Putinovskou propagandou více přemýšlet a hlavně POČÍTAT.

Kepler

mosoj: určitě víš, co předcházelo vzniku 2. sv. války. Nejdřív anexe Rakouska, pak českých Sudet. Nepřipadá ti náhodou, že je to přesná paralela a že Rusové se chovají jako fašouni? Nebuď slepý!

mosoj

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

No vidím, že debata s tebou nemá cenu, to je jedno, věř si čemu chceš a máš na to právo. Ale anexi Krymu a snahu okleštit Ukrajinu Putin nikdy před světem neobhájí, proto taky ty hospodářské sankce. Myslíš, že bývalý agent KGB a skalní komunista ze dne na den převrátil kabát? Ne, je to pořád stejný neřád, který zřejmě hodlá obnovit Sovětský svaz, normální imperialista, který dnes znamená pro světový mír daleko větší nebezpečí než radikální islám. Kdybys řekl kterémukoliv Polákovi (i ostatním), že je fašista, tak ti na místě rozbije držku. Všichni lžou, jenom ty máš pravdu. Ach jo.

mosoj

Máš jednu nevýhodu. Já si ještě dobře pamatuji co byly schopné USA udělat když Rusové vezli na Kubu rakety a ty by jsi chtěl aby nyní Rusové zavřeli oči ? V jednom máš pravdu téměř všichni účelově lžou.

mosoj

Názory hodné dítka z mateřské školky . Jo rozbíjet držky to by ti možná šlo, jako USA. Největší nebezpečí pro světový mír jsou lidé tvého ražení.

led

Kepler, pozeráte príliš jednostranne, ale politika nie je jednostranná. Médiá, ktoré nám dodávajú informácie bývajú veľmi často zástancovia protiruského bloku. Ak chcete viac informácií, musíte sledovať aj iné mediálne zdroje. Napríklad aj médiá „najdemokratic­kejšej krajiny“ nie sú zajedno vo vzťahu k Ukrajine a Rusku. Dokonca ani „Jastrabi“ nedávajú vždy za pravdu Ukrajine.

Kepler

Pro mně fakta zůstávají fakty a je mi jedno jak kdo o nich píše. Anexe Krymu – fakt, podpora separatistů – fakt. Víc vědět nemusím.

led

Fakty môžu byť aj účelovo zvýraznené a účelovo zamlčané.
Sudca nesmie súdiť len podľa jednej indície. Musí si vypočuť aj za, aj proti a až potom vysloviť rozsudok. Vy kritizujete minulý režim za jednostrannosť, ale sám robíte to isté!