Avatar uživatele
štamgast

Kdo mi tohle vysvětlí?

0 otázek, 0 odpovědí ale 313 bodů-zajímavé. http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/13613

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, casey, veruska, anonym před 4422 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

barbakan má pravdu, vysvětlení je prosté a admini by to jen potvrdili (ad ocko), protože sami na základě dohody převedli body získané od uživatelů z Kerbera na staronový (tedy obnovený profil annas).
Proto má dnes annas zdánlivě 2násobek počtu, nedostižných 9.5580 bodů, neboť jsou de facto součtem obou profilů. 313 bodů skutečně znamenáí jenom pozůstatek denního přihlašování (tj. cca 10 a část měsíce).
Kerberus byl registrován 8/2010, tedy daleko dříve než si jej annas dočasně zapůjčila, takže dnes zůstává i nadále jako aktivní, ale neangažovaný profil (tzv. spící agent), jehož IP adresa je totožná s IP kropítka.
P.S. V odkazu terry je to již rozebráno, takže je dnes už pasé to znovu otevírat.
Podobných podivností je tu více – třeba jednou přijde den, kdy se dozvíme další překvapivé souvislosti.
(Protože se dostáváme na křehkou půdu hrozící zásahem admini – již se párkrát stalo – další raději v diskuzi).
Doplňuji:
Oprava překlepu, teď už stejně aktualizovaného skóre: 9.594 bodů!
(Za chvíli už nebude stačit ani 4místné políčko).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Upřesním. Body nejsou z denního přihlášení. Když admini sloučili profily annas a Kerberus, zůstal Kerberus počet bodů, které měla před tím, než svůj profil půjčila. Jenže bylo zřejmě technicky neproveditelné převést počty otázek a odpovědí od původní a nové Kerberus na annas, proto body zůstaly původní Kerberus, ale bez počtu otázek. Nerozumím tomu. Body jsou moje, získala jsem je za dobu od listopadu 2009.
Můžete požádat o zrušení svých otázek (budou označeny jako anonymní a zmizí z vašeho profilu), ale body vám zůstanou.Příklad: budete mít třeba 20 bodů, ale 0 otázek, 0 odpovědí (pokud jste neodpovídali). Udělala to tak jedna uživatelka, protože jiná uživatelka otázky tazatelky překroutila a zneužila. Ale další otázky se již opět započítávají a objeví u profilu. Snad jsem to vysvětlila srozumitelně.
Doplňuji:
Příklad: budete mít třeba 20 bodů, ale v profilu zapsáno 0 otázek, i když jste třeba vložili 3. Body za odpovědi i jejich počet budou zaznamenány.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Asi kerberus zůstaly nějaké ty palečky z minulé registrace.No,ale raději počkám,až to vysvětlí,pokud to vysvětlí, Dr. Axl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

I tak je to možné, každý den přihlášení 1 bod

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Může to být chybička v systému nebo to jsou body z původní registrace.
Pokud si kerberus registraci u admin odhlásila.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chcete-nekdo-tvrdit-ze-annas-a-kerberus-je-tataz-osoba-dr-axle-vysvetlis

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Bodíky pribúdali za každé prihlásenie aj u spacich agentov (ako to tu už bolo povedané), bolo to tým, že bola perpektíva na kliknutie a prečítanie reklamných odkazov umiestnených na web adminom. Aj táto bezplatná stránka potrebovala na svoj život príjem z reklám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám za to, že nejlépe a nejméně zpochybnitelně by toto vysvětlili admini. Zřejmě to nebude denním přihlašováním. Nezdá se mi, že by se někdo denně přihlašoval jenom kvůli bodování a na nic se nezeptal, ani na nic neodpověděl. To by bylo řešení zdlouhavé a poměrně slaboduché.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Poslední stav 95.722, takže správně má být, že nebude stačit 5-místné políčko.
Ale princip je týž, tj. kam se všichni ostatní hrabeme!

před 4421 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

hm zajímavé a s tím přihlašovaním …já se tedy nikdy neodhlašuji:D:D:D

před 4422 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

hanulko, denní přhlašovací body fungují tak, že i když jsi na svém PC trvale přihlášena, body ti přibudou každým prvním otevřením stránek Odpovědi.cz, kdy ti program automaticky přidá do tvého skóre.

před 4422 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

díky za vysvětlení
jen pro zajímavost vím, že to tu taky už kdysi bylo …kdo se z těch ,co tu nyní jsme pokaždé odhlašuje? Připadalo by mi to jako zbytečné .

před 4422 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já mám také trvalé přihlášení a rychlý odkaz v osobním nastavení horní lišty, ale slovenská verze po pochybných inovacích vyžaduje neustále nové přihlašování po otevření webu.

před 4422 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek