slad08

Kdo mi může poradit se závadou na Mustangu r.v.2005?

Dobrý den,
Mám Mustanga r.v. 2005 a mám problém s tím, že mi nepřetržitě svítí (pozor nebliká) levý přední a zadní blinkr. Svítí i po zhasnutí motoru i po vyndání kličku ze zapalování a i po zamknutí auta. Tudíž dojde k vybytí auto baterie.
Stal se někomu podobný problém? Případně doporučíte někoho šikovného?
Děkuji

Odpovědi
Emefej

Stejnou závadu jsem kdysi pradávno měl u Žigula, bylo to špatné relé (spečený kontakt). Elektrikář to za 50 Kčs opravil za deset minut.