briketka10

Kdo maže otázky od fcoopa ? už dvě zmizely nebo se mýlím ?

první na VIP a teď další tu si nepamatuju..

Nejlepší odpověď
annas

Registrovala jsem jen jednu, a to o VIP, také jsem odpovídala.

Další odpovědi
kapka

Taky jsem nestihla poslat odpověď na ty semafory. A tak byla vtipnááá! 🙂 Já myslím, že někdo smaže i tuhle otázku, tak už se s tím psát znova nebudu.
A ty jídla taky už zmizely? Ach, jo, to je zase den. Den mazalů.

zzzzz

to mi není jasné, než jsem mu stihla odpovědět tak byla pryč, teď ji hledám. No pokud dovolíš Briketko odpovím mu sem.

Je to odpověď na změnu názvu jídel.

Asi se jim to špatně prodává, já bych si cikánský řízek určitě nedala, kdoví, ž čeho by byl. Ale tyhle džamilokocábovské úvahy mě vždy pobaví, někdy i naštvou, naposledy mě naštval návrh nečíst Kocoura Mikeše ve škole.

anonym

Za všechno můžou mimozemšťani.

Damiana

Taky jsem si všimla, že VIP je pryč, dost mě to naštvalo, protože se mi podařilo odhalit Apríl z roku 2007 a je to fuč!