IvkaH

Kdo má kvalitní a chuťově dobré pralinky?

Odpovědi
da ny

Každý, kdo si je koupí/vyrobí/, tam, kde to umí.
(To je zase otázka, za všechny peníze…. :))
Máte snad na mysli stát, město, výrobnu v cizině, nebo tuzemskou? Tisíc lidí, tisíc chutí. Mně chutnají i ty z karlovarské cukrárny. Více, než průmyslově vyráběné belgické.

Herjulfson

Já ne, já to nekupuju.

majki636

Mrkni tady na ten eshop www.doncoco.cz, měla jsem od nich možnost ochutnat hodně pralinek a každá byla chuťově úžasná

Cermak

Za mě rozhodně doncoco. Před tady tím šílenstvím jsem k nim chodila přímo na prodejnu než se vše zavřelo, ale naštěstí mají už i eshop, takže jsem ráda, že alespoň něco dobrého si můžu dopřát, když už je člověk tak v jistém smyslu „omezený“

PetaKo

Dostala jsem na Vánoce pralinky od doncoco .. cocobox a samá dobrota v něm byla, toto jsou pro mě nejvděčnější dárky, protože čokoládu miluju

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Midoc

Našel jsem na internetu.
https://www.chocco-caffe.cz/