bolak

Kdo kontroluje průvodčího jestli řádně cvaká?

Co když si sedne na sedadlo a celou cestu bude jen čumět z vonkna?

Nejlepší odpověď
briketka10

teď sem se zasmála :))
Doplňuji:
nevím vlakem nejezdím
mě kontroluje revizor v
trolejbusech a autobusech :))

Další odpovědi
badisko

revizor..

iceT

Oni ještě cvakají?Mě dávají razítka…

Alesh

Já viděl jednoho, ten cvakal řádně. Kromě lístků i z flašky 🙂

Braník

průvodčí už necvakají,možná jen když je ve vlaku zima ,tak zubama,na lístky používají razítka a na předplacené karty nebo in karty nebo řežijky tzv.Popy,čtečky karet,které nosí zavěšené na rameni,mají za pípnutí cca pár haléřů,aby to neflákali.
http://www.cd­.cz/vyhody-pro-cestujici/in-karta/elektronicka-penezenka-na-in-karte/-7261/