autacek

Kdo je v těchto volbách vaším favoritem a kdo myslíte, že vyhraje?

Nejlepší odpověď
Drap

U nás, ale i ve většině obcí, jsou pouze komunální volby, tak nelze určit celorepublikového favorita.

Další odpovědi
Hlada

V komunálních volbách křížkuji kandidáty, které bych chtěl na úřadě mít. Jejich politická příslušnost mne nezajímá.

ivzez

U nás jde jenom o místní zastupitelstvo, pro něž jsou mým favoritem Piráti.
Pirátům fandím kvůli transparentnosti státní správy.
Předpokládám, že na lokální úrovni jim půjde o totéž.

Celkově by mohlo vyhrát ANO, ale u nás by se to mohlo
povést Pirátům (minimálně by se mohli slušně umístit).

Kryšpín

Vyhrají slibotechny, poněvadž později musí přijít politická dohoda