Avatar uživatele
tomasstir325

Proč Schwarzenberga volí hlavně mladí lidé?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, johana 56, briketka10 před 4109 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Braník

protože mají rozum a nechtějí volit levicového kandidatá,kterej už v politice jednou bezúspěšně působil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sevos

Protože nepoznali život.
Doplňuji:
A životní jistoty.

Upravil/a: sevos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Protože nemají vlastní názor.Na jedné straně vykřikují ČECHY ČECHŮM a nebo KDO NESKÁČE NENÍ ČECH a pak volí to co jim média naservírují.Když se jich zeptáte, proč nebyli volit do krajů, odpovídají ŽE JE POLITIKA NEZAJÍMÁ, na druhou stranu potom drží hladovku proti komunistům v městských či krajských zatupitelstev.
Takže jsou ovlivnitelní médií.ONI NEPŘEMÝŠLÍ CO A JAK, ONI PŘEMÝŠLÍ PROTI jakémukoliv proudu.Viděl jsem to v zaměstnání, kde jsem pracoval, pro ně bylo důležité aby nevolili to co jim dospělí a zkušenější radí.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo, briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Z recese a jako protest proti ostatním kandidátům. V koutku duše však věřím, že především proto, že je v Evropě znám po všech stránkách a měl by všechny příjemně překvapit. Nemá důvod krást, lhát a podvádět. Není mým miláčkem, ale bezvýhradným favoritem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Asi proto, že neznají historii. K.H.Borovský už v roce 1850 napsal:
Zle matičko zle, Schwarcenbergři zde

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Protože mají ještě ideály, o které starší generace již přišla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Mladí jsou dokonale zpracováni protikomunistickou masáží a jak se objeví Zeman, „vidí rudě“. Nechtějí na Hradě „pána z minulosti“, ale někoho, kdo je In. Šlechtic v jejich očích značí vyšší úroveň než „důchodce – stromodlář“.
Hlavní problém ale tkví v tom, že absolutně nemají ponětí o tom, za co bojovali čeští vlastneci v národním obrození, nechápou, neuctívají a hlavně neznají Masaryka, Čapka… národní buditele a všechny ty, kteří se léta snažili dostat naši zem z područí rakousko – uherské monarchie.
Nejsem ani omylem prozemanovská, ale myslím, že mám dost zkušeností a rozumu na to, aby – z těch dvou kandidátů – mohla říct, že knížepána na „trůně“ nechci ani za nic.

Vzpomněla jsem si na jednu známou pasáž z české klasiky.
Arcivévoda: Letos je hodně much. Bude deštivý rok.
Cimrman: Deštivý rok, do hrobu skok!
Arcivévoda: To je české přísloví?
Cimrman: České. Ale platí i na Rakušáky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LejdyTerr

Protože radši volí to menší zlo.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Protože velice jasně vidí tu smrtelnou kombinaci, která by nastala po příštích volbách do PS – ČR. Socan na hradě, socani, kteří bohužel ty volby vyhrají, v parlamentu. I konec světa by byl přijatelnější.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek