tomasstir325

Proč Schwarzenberga volí hlavně mladí lidé?

Nejlepší odpověď
Braník

protože mají rozum a nechtějí volit levicového kandidatá,kterej už v politice jednou bezúspěšně působil.

Další odpovědi
sevos

Protože nepoznali život.
Doplňuji:
A životní jistoty.

anonym

Protože nemají vlastní názor.Na jedné straně vykřikují ČECHY ČECHŮM a nebo KDO NESKÁČE NENÍ ČECH a pak volí to co jim média naservírují.Když se jich zeptáte, proč nebyli volit do krajů, odpovídají ŽE JE POLITIKA NEZAJÍMÁ, na druhou stranu potom drží hladovku proti komunistům v městských či krajských zatupitelstev.
Takže jsou ovlivnitelní médií.ONI NEPŘEMÝŠLÍ CO A JAK, ONI PŘEMÝŠLÍ PROTI jakémukoliv proudu.Viděl jsem to v zaměstnání, kde jsem pracoval, pro ně bylo důležité aby nevolili to co jim dospělí a zkušenější radí.

dudu

Z recese a jako protest proti ostatním kandidátům. V koutku duše však věřím, že především proto, že je v Evropě znám po všech stránkách a měl by všechny příjemně překvapit. Nemá důvod krást, lhát a podvádět. Není mým miláčkem, ale bezvýhradným favoritem.

Drap

Asi proto, že neznají historii. K.H.Borovský už v roce 1850 napsal:
Zle matičko zle, Schwarcenbergři zde

www

Protože mají ještě ideály, o které starší generace již přišla.

Damiana

Mladí jsou dokonale zpracováni protikomunistickou masáží a jak se objeví Zeman, „vidí rudě“. Nechtějí na Hradě „pána z minulosti“, ale někoho, kdo je In. Šlechtic v jejich očích značí vyšší úroveň než „důchodce – stromodlář“.
Hlavní problém ale tkví v tom, že absolutně nemají ponětí o tom, za co bojovali čeští vlastneci v národním obrození, nechápou, neuctívají a hlavně neznají Masaryka, Čapka… národní buditele a všechny ty, kteří se léta snažili dostat naši zem z područí rakousko – uherské monarchie.
Nejsem ani omylem prozemanovská, ale myslím, že mám dost zkušeností a rozumu na to, aby – z těch dvou kandidátů – mohla říct, že knížepána na „trůně“ nechci ani za nic.

Vzpomněla jsem si na jednu známou pasáž z české klasiky.
Arcivévoda: Letos je hodně much. Bude deštivý rok.
Cimrman: Deštivý rok, do hrobu skok!
Arcivévoda: To je české přísloví?
Cimrman: České. Ale platí i na Rakušáky…

LejdyTerr

Protože radši volí to menší zlo.....

tom004

Protože velice jasně vidí tu smrtelnou kombinaci, která by nastala po příštích volbách do PS – ČR. Socan na hradě, socani, kteří bohužel ty volby vyhrají, v parlamentu. I konec světa by byl přijatelnější.