Weirdquestio

Kdo je největším spojencem Ukrajiny?

Nemám na mysli kdo posílá nejvíc peněz, ale kdo cítí největší sounáležitost s Ukrajinou.

Můj odhad:

  1. Polsko
  2. Litva, Lotyšsko, Estonsko
  3. Česko, Slovensko, Finsko, Švédsko
  4. Kanada

Nejlepší odpověď
led

To záleží od toho, kto je u moci a v akom vzťahu je k mocichtivým sveta.
V skutočnosti najväčším spojencom Ukrajincov nie sú vlády, nie sú veľkohubí, dobre platení úradníci národných a medzinárodných organizácií, ale samotní občania susediacich štátov, včetne Ruska, ktorí priamo pociťujú dôsledky tejto nezmyselnej vojny.
Pamäť času neskôr odhalí skutočných predátorov, iniciátorov tejto vojny, nie inoplanetárnych Vesmíranov, ale pochádzajúcich zo Zeme.
Tých „poctivých svetoobčanov“, čo mediálne jednou rukou rozdávajú almužny trpiacim, zničeným krajinám, ústa plné krásnych slov a oči zaliate smútkom nad obeťami vojny a biedy (ktoré spôsobili)
a utajene (mimo objektív kamier) druhou rukou zvyšujú (svoju) moc nad svetom, zhŕňajú (svoje) vzrastajúce nemalé imanie a počítajú skryto (svoje) zisky z tohto masakru a (svoje) budúce zisky z obnovy zničenej Ukrajiny.

Další odpovědi
aliendrone

Myslím, že je to hapiky. Kam se hrabou tebou nabízené možnosti. ;) :D :D

Ametyst

Západ, EU. Číně, Indii, a jiným zemím je to jedno.

Rančer

Řekl bych, že Polsko. Polsko s Ruskem má dost špatné zkušenosti, takže se asi nejlépe dokáže vcítit do situace Ukrajiny.

Disraeli

Rusko.
Nevěř médiím, všetko je to iba kampaň a účelouka. ;)

EKSOT123

Jsem přesvědčen, že kdo je spojencem Ukrajiny, je i spojencem Ruska a naopak. Tedy co se týče sounáležitosti s Ukrajinou, jak se ptáš. Velká část Poláků byla ještě donedávna s Ukrajinci velmi na nože, že by to konflikt spravil se mi nezdá, má to hlubší historické příčiny. Tedy „na sámom děle“ jsou největší spojenci Ukrajiny zřejmě všichni lidé dobré vůle, kteří přejí Ukrajině mír a rozkvět. Ovšem jak se v tom vyznat v době tak silného překrucování faktů na obou stranách a jak to realizovat v reálu špinavé politiky? Je zjevné, že někdo s ne zcela jasnými záměry financoval a rozdmýchal na Ukrajině vosí hnízdo a nyní už nesvár žije svým vlastním životem s aktivními přiživovateli ve všech těch státech které jmenuješ. Tak jacípak spojenci?

hapiky

Všechny demokratické a mírumilovné státy světa. Jestli někdo více či méně, to není podstatné.

da ny

Pan Fiala, z Česka.
:)

hapiky

aliendrone: To je jen půl pravdy. Druhá polovina je ruský vojenský dobyvačný a nelidský masakr, který uzurpátor Putin provádí když masově likviduje občany Ukrajiny.
K čertu s Putinovským shnilým nelidským režimem!