Kepler

Kdo je dnes podle vašeho mínění nejpopulárnějším politikem?

A proč?

Nejlepší odpověď
zjentek

No je to Zelenskyj, samozřejmě. Vždyť s jeho podobiznou šijí pro dámy a 4% i polštářky. Proč? To popravdě nevím. Bo celým srdcem brání svou vlast? 97% světa by se pod to jistě podepsalo. A chytří by jen žasli.

Další odpovědi
led

Toto je predvolebný test pre vašu kandidatúru?
Najpopulárnejším veľakrát býva politik, ktorému by ste ani neotvorili dvere. To len preto, že navonok sa tvári ako ten, bez ktorého si šťastný život neviete predstaviť.
Ale ako sa tak na vás dívam, nie ste vy ten Kepler z prelomu XVI. a XVII. storočia?

da ny

Vždycky ten, který umí dobře hulákat, mluvit a zblbnout davy. ;D
Jindy slibotechna (vidina jiných zítřků), nebo ten, který dá lidem práci/peníze, v době krize (to byl i Hitler v Německu).

Rokio

Alžběta II., pokud můžu napsat i ženu.

paul1

Myslím, že Zelenskyj a zaslouženě.

Kryšpín

Když se podívám do historie pro většinu národa Václav Havel v zahraničí proslavil republiku v Česku to byl problém, pro podobnou vrstvu obyvatel Václav Klaus st. privatizace špinavé peníze nevadí zakladatel ODS a výroba milionářů no a nynější M. Zeman opět rozdělil národ a na rozdíl od předchůdce je přítelem korouhvičky.
A další president bude pravděpodobně v tradici pokračovat.

aliendrone

Podívej, jaké jsou ty babuchen rafinovaný bestie, i takto nevinně a nezávadně položený dotaz její Excelence velvyslankyně PEKLA led IHNED PROKOUKLA! Má tě přečteného, BACHA! :)

Neboj nic, hned jak vyhlásíš prezidentskou kandidaturu, budeš to TY!

KEPLER NA HRAD!!

Uvažte lidi těch výhod z toho plynoucích.

  1. Opilecké hongání se a padání na schodech zvládne elegantně i bez berlí, přičemž výkony je schopen zopakovat několikrát denně (na rozdíl od stávající chcípácké trosky).
  2. Přinejmenším do doby, než se podrobněji seznámí se stavem pražských vozovek (a dopravním systémem všeobecně) se bude Práglem prohánět svojí elektorkolobrndou (žádné lepšolidní majáčky, natož nudný „papamobil“!), čímž si podmaní srdce Čechů jednak, druhak nesmírně zlepší mezinárodní prestiž Črdele ohledně toho, jak moc jsme pokrokoví greténi.
  3. Na politickém poli má jako jediný šanci uspět ohledně usmíření Putina se západem, bo výhradně Kepler s ním dokáže najít společnou řeč (vodka)! Z toho kouká Nobelova cena za mír!!!
  4. I na domácím poli bude mít nemalé spěchy. Už jen zvýšením poptávky po pracovnících genetických laboratoří významně sníží nezaměstnanost. Ty fronty hradních stážistek se svými halenkami a dalšími hadříky na rozbor a určení autorství zachyceného gen. materiálu NEBUDE lehké uspokojit (srábek Clinton se zmohl jen na jedinou Moniku, PCHE). O tom, že presstituti a presstitutky budou mít o čem psát nemluvě. :)

A tak bych mohl pokračovat dál a dál, samé VÝHODY. No řekněte, KDO by mohl prezidentu Keplerovi konkurovat? ;) :D :D

KEPLER NA HRAD!!

Vit Kouba

Ježíš Kristus protože založil Křesťansví