hapiky

Kdo jde vlastně s kým na procházku, já se psem, nebo pes se mnou?

Nejlepší odpověď
Kepler

Na tobě je to, že mu to venčení umožníš. Ale uděláš to vždycky, protože nechceš mít hovínka a loužičky doma. Takže suma sumárum pes venčí tebe, i když si ve své pýše pána tvorstva myslíš opak. Ale když jde opravdu jen o procházku bez vyměšování, pak se se venčíte oba.

Další odpovědi
Drap

Záleží na tom, jak máš psa vychovaného. vychovaný pes jde s pánem, nevychovaný pes vede pána

ivzez

Se „zpovykaným“ psem chodí jeho pán,
slušně vychovaný pes doprovází svého pána.

zjentek

Jdete spolu.

zjentek

Ivzez a co když pán má v sobě vrozenou hravost a na psa se z něj přenesla? I v takovém případě vychovaný pes pána pouze doprovází?