Kdo by měl podle vás největší šanci stát se prezidentem po Zemanovi?

Kdo myslíte, že bude v příštích volbách kandidovat a u kdo bude mít největší šanci? Je taky co se týče politických názorů za Zemana alternativa?

Nejlepší odpověď
annas

Také si myslím, že je to dost brzy. I I když seznam potenciálních kandidátů existuje, alespoň v sázkové kanceláři.

Může si vybrat a tipovat, kdo za 5 let vyhraje. Vsadit si na Marka Ebena, Jaromíra Jágra, Karla Gotta, V. Klause ml. atd.

Co je v současnosti úvaha, za 5 let nemusí být aktuální, tedy stát se skutečností.

https://g.cz/hleda-se-prezident-2023-sazkove-kancelare-uz-prijimaji-tipy-kdo-bude-dalsi-hlavou-statu-ve-hre-je-klaus-ml-i-okamura/

Další odpovědi
Edison

Uvažovat o tom mi přijde poněkud předčasné, vhledem k tomu, jak rychle se dnes politici na korouhvi otáčej. Počkejme si tak dva, tři roky.

Drap

Zatím je příliš brzy. Doposud neni kandidát, který by měl šanci vyhrát

da ny

Netuším, kdo se odváží kandidovat na post prezidenta.
Zatím žádného vhodného a kompetentního nástupce, politia neznám
Z kandidátů pak vyberu, dle mého soudu „nejmenší zlo“ 😁

MichaelOffic

Po tom, jak se (téměř) všichni kandidáti posledně chovali jako hulváti, to bude těžké někoho najít. Doufám že nikdo z nich.

(O_o)

Pokud to s uprchlictvim bude stale dost divoke tak Okamura, jestli ne a OLAF a stb kauza bude vyresena tak Babis. Tod muj nazor.

Kryšpín

Opět někdo, část národa bude spokojena, část se bude bouřit, věšet jiné trenky, kavárny budou hučet a část národa skučet

Edison

Zeman není ani vhodný, ani kompetentní a přes to prezidentem je… Takže těmito vlastnostmi bych prezidentství nepodmiňoval. Faktem je, že teď nemáme žádného možného kandidáta… Ale teď nějak není důvod ho mít. Uvidíme tak rok před další volbou.

I když… já bych o jednom věděl… Asi proštuduju zákon a seberu mu podpisy.