Avatar uživatele
Cascada

Kde získám potvrzení o tom, že jsem se již sečetl při sčítání lidu?

Znáte to v čechách se data ztrácí a to obzvlášť když z toho někdo má peníze. Po vyplnění elektronického formuláře se mně nikdo nezaptal na email, jestli chci na něj odeslat potvrzení o sečtení a že mi již nehrozí pokuta 10 000 Kč. Ti šmejdi pokutu prodaj exekutorovi a ten si naúčtuje 100 000 Kč. V ČR kde systémy nefungují, data se ztrácí a jediné co funguje je výroba piva, mi ani ten jejich přihlouplý chatbot na tuto otázku ani nerozumí. Potvzení a zaplacení se bežně vydává všude, v dnešní digitální době se platí i poskytováním osobních údajů. Očekával bych od nich děkovný email a nějaký potvzující údaj, že to mám v suchu. Tak kde to sakra je? Proč to nikdo nežádá? To jsou už ti občané z toho jejich zlatavého moku tolik zdegenerovaní? Kde je to potvrzení????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1125 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Odpoveď byla označena jako užitečná

To jsem si taky říkal, že bych měl dostat potvrzení na mail, ale v tom sčítání se neuváděla emailová adresa. Já jsem to vyplnil a mám to splněno. Sice jsem tam udělal chybu, ale pak se to zachránilo. Když nevěříš, že to máš vyplněno, tak to začni vyplnovat ještě jednou a systém by ti měl odpovědět. Já se takhle hlásil na covid testy, dvakrát stejně a jednou jsem tam prý nebyl. Být tebou bych byl klidný, jsi zaregistrovaný, sečtený a je to OK.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Cascada Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Neviem ako je ten český variant sčítania, ale v slovenskom hneď po skončení dotazníku sa objavilo potvrdenie a číslo pod ktorým je dotazník evidovaný:

Potvrdenie o sčítaní obyvateľa
Ďakujeme, že ste sa sčítali.
Váš formulár bol úspešne odoslaný do systému.

Číslo Vášho formulára je
xxxxxxxxxxxxx­xxxxxxxx
Dátum a čas odoslania: 17. 3. 2021 08:47 h

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Potvrzení každý dostane, když je formulář přijatý. Je tam datum, čas a číslo přijatého formuláře. To jsem si opsal a jsem v klidu.
Žádná pokuta ani exekuce nehrozí. Ostatně ani to nehrozí nikdy nikomu jinému. Jsou to jen bláboly těch, kteří nepřebírají poštu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Potvrzení netřeba, dostal jsi hlášku, že je to OK. Když máš strach, tak se zeptej na Statistickém úřadě.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nikdo ti žádné potvrzení nevydá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Pepa25

Ach jo, další, co slyšel jen informaci o pokutě 10 000 Kč … Nepřiprašoval jste se na začátku číslem OP? Vy jste něco platil, že chcete kvitanci?

před 1125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cascada

Á je tu reakce českého Pepa Lopaty. Platil jsem osobními daty a svým časem. Jak píše Led na Slovensku to funguje v pořádku a nejspíš i všude jinde jen né v ČR. Pepo platby probíhají i jinými způsoby než českými kačenkami!

před 1125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Stačí umět číst: https://scita­ni.cz/csu/sci­tani2021/jak-poznam-ze-jsem-se-skutecne-secetl

před 1121 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cascada

Daly to tam 31/3. Až po mém dotazu. A dokonce se to teď jmenuje i jako potvrzení. Což predtim nebylo, když jsem to znova vyplnil a ofotil. Není těžké na poslední chvíly pro programátory změnit konečný text.

před 1118 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
seraphico

Tak, jak to popisuje led, máme i my. Po odeslání na mě také vyskočilo potvrzení o odeslání formuláře, datum, čas a číslo onoho formuláře.

před 1125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cascada

Super, znova jsem to vyplnil a nakonec jsem si ofotil to potvrzení. Jsem víc v klidu. Teď jen doufám, že to někdo kdo má ofocený můj OP neudělá za mně a schválně tak abych měl problémy. To víte poštu nepřebírám něboť jsem prchl do zahraničí, ale bohužel mám v ČR stále trvalý pobyt. Hlada proč myslíš že je milion čechů v exekuci? Já v ní nikdy nebyl, ale vím jak snadno se tam dostanou jiní. Udělal jsem si v ČR mnoho nepřátel tím že nepiju pivo, včas jsem upchl na západ nezastřelily mně na hranicích jak se to dělo pár desítkami let, stihl jsem to i před covidem. Opravdu pokuty hrozí za nic, i soudy, nejsou to jen bláboly!

před 1124 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Cascada, môžte si to vytlačiť virtuálnou tlačiarňou, alebo odfotiť pomocou funkčného tlačítkaPrint_scre­en, na klávesnici vpravo hore: PS, PRTSCR

před 1124 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek