Cascada

Kde získám potvrzení o tom, že jsem se již sečetl při sčítání lidu?

Znáte to v čechách se data ztrácí a to obzvlášť když z toho někdo má peníze. Po vyplnění elektronického formuláře se mně nikdo nezaptal na email, jestli chci na něj odeslat potvrzení o sečtení a že mi již nehrozí pokuta 10 000 Kč. Ti šmejdi pokutu prodaj exekutorovi a ten si naúčtuje 100 000 Kč. V ČR kde systémy nefungují, data se ztrácí a jediné co funguje je výroba piva, mi ani ten jejich přihlouplý chatbot na tuto otázku ani nerozumí. Potvzení a zaplacení se bežně vydává všude, v dnešní digitální době se platí i poskytováním osobních údajů. Očekával bych od nich děkovný email a nějaký potvzující údaj, že to mám v suchu. Tak kde to sakra je? Proč to nikdo nežádá? To jsou už ti občané z toho jejich zlatavého moku tolik zdegenerovaní? Kde je to potvrzení????

Nejlepší odpověď
Kelt

To jsem si taky říkal, že bych měl dostat potvrzení na mail, ale v tom sčítání se neuváděla emailová adresa. Já jsem to vyplnil a mám to splněno. Sice jsem tam udělal chybu, ale pak se to zachránilo. Když nevěříš, že to máš vyplněno, tak to začni vyplnovat ještě jednou a systém by ti měl odpovědět. Já se takhle hlásil na covid testy, dvakrát stejně a jednou jsem tam prý nebyl. Být tebou bych byl klidný, jsi zaregistrovaný, sečtený a je to OK.

Další odpovědi
led

Neviem ako je ten český variant sčítania, ale v slovenskom hneď po skončení dotazníku sa objavilo potvrdenie a číslo pod ktorým je dotazník evidovaný:

Potvrdenie o sčítaní obyvateľa
Ďakujeme, že ste sa sčítali.
Váš formulár bol úspešne odoslaný do systému.

Číslo Vášho formulára je
xxxxxxxxxxxxx­xxxxxxxx
Dátum a čas odoslania: 17. 3. 2021 08:47 h

Hlada

Potvrzení každý dostane, když je formulář přijatý. Je tam datum, čas a číslo přijatého formuláře. To jsem si opsal a jsem v klidu.
Žádná pokuta ani exekuce nehrozí. Ostatně ani to nehrozí nikdy nikomu jinému. Jsou to jen bláboly těch, kteří nepřebírají poštu.

elkon

Potvrzení netřeba, dostal jsi hlášku, že je to OK. Když máš strach, tak se zeptej na Statistickém úřadě.

Drap

Nikdo ti žádné potvrzení nevydá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Ach jo, další, co slyšel jen informaci o pokutě 10 000 Kč … Nepřiprašoval jste se na začátku číslem OP? Vy jste něco platil, že chcete kvitanci?

Cascada

Á je tu reakce českého Pepa Lopaty. Platil jsem osobními daty a svým časem. Jak píše Led na Slovensku to funguje v pořádku a nejspíš i všude jinde jen né v ČR. Pepo platby probíhají i jinými způsoby než českými kačenkami!

Pepa25

Stačí umět číst: https://scita­ni.cz/csu/sci­tani2021/jak-poznam-ze-jsem-se-skutecne-secetl

Cascada

Daly to tam 31/3. Až po mém dotazu. A dokonce se to teď jmenuje i jako potvrzení. Což predtim nebylo, když jsem to znova vyplnil a ofotil. Není těžké na poslední chvíly pro programátory změnit konečný text.

seraphico

Tak, jak to popisuje led, máme i my. Po odeslání na mě také vyskočilo potvrzení o odeslání formuláře, datum, čas a číslo onoho formuláře.

Cascada

Super, znova jsem to vyplnil a nakonec jsem si ofotil to potvrzení. Jsem víc v klidu. Teď jen doufám, že to někdo kdo má ofocený můj OP neudělá za mně a schválně tak abych měl problémy. To víte poštu nepřebírám něboť jsem prchl do zahraničí, ale bohužel mám v ČR stále trvalý pobyt. Hlada proč myslíš že je milion čechů v exekuci? Já v ní nikdy nebyl, ale vím jak snadno se tam dostanou jiní. Udělal jsem si v ČR mnoho nepřátel tím že nepiju pivo, včas jsem upchl na západ nezastřelily mně na hranicích jak se to dělo pár desítkami let, stihl jsem to i před covidem. Opravdu pokuty hrozí za nic, i soudy, nejsou to jen bláboly!

led

Cascada, môžte si to vytlačiť virtuálnou tlačiarňou, alebo odfotiť pomocou funkčného tlačítkaPrint_scre­en, na klávesnici vpravo hore: PS, PRTSCR