Alesh

Kde zdarma zaparkovat nejblíž metru Černý most?

Všední den v běžnou dobu. Kde to je tak nejlepší? Díky.

Odpovědi
Pepa25

Zdarma a co nejblíž se logicky vylučují. Vzhledem k tomu, že tam je P+R, tak osobně bych neváhal, čas hledáním místa má pro mě větší hodnotu než pár pětek …

Emefej

Zdarma? Nejblíž asi v Čelákovicích.

aliendrone

Ve vstupním vestibulu? Myslím že s ohledem na placení ostatních při tom vzniklých škod ti pakatel „parkovné“ odpustí. ;) :)

Ale vážně – najít v Praze místo (veřejné) k parkování zdarma je dnes unikum. Dlouhodobě se parkovací místa úmyslně ruší, poplatky za parkování úměrně tomu zvyšují a co je na magistrátu Pirátská svoloč, tak to nabralo na obrátkách. Tož neporadím bejku. :(

_Bůh_

No hele a nebo to nech na Rajský zahradě, tam máš parking za free tuším

_Bůh_

Sídliště za metrem