pas

Kde sídlí polská prodejna potravin v Praze?

Hezký den, nevěděl by prosím někdo kde se dá sehnat v Praze polské zboží, například žurek nebo jiné potraviny. Za případné info předem díky. Zkousil jsem strejdu gůgla ale asi má prázdniny…

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat v Lidlu. Při hledání jsem narazila na informace, že nejvíc polských potravin je v Lidlu.

Ale nebude se polévka žurek spíš nabízet v restauraci.?

Polská restaurce je
https://www.tri­padvisor.cz/Res­taurants-g274707-c10637-Prague_Bohemia.html

https://www.zo­mato.com/cs/pra­ha/nejlep%C5%A1%C3­%AD-polsk%C3%A1-restaurace

Další odpovědi
Kazakow

Polské delikatesy a ryby zdeHolešovická tržnice
Bubenské nábřeží 306/13
170 04 Praha 7 – Holešovice
Hala22 pult 38–39
tel.775355775

evaanna123

+48502067670 z­avolejte si na toto číslo, rozváží potraviny do Prahy na objednávku

pas

Žurek je polévka , jde mi nákup zákysu do ní.O víkendu jsem byl ve Vratislavi a tam se to prodává po vagonech v půllitrových láhvích

Arne1

Prozkoumal bych koutky zahraničního zboží v hyper TESCO.