zjentek

Kde seženu nějakou pořádnou mrchu na sex?

Ne prostitutku.

Nejlepší odpověď
Tonda Káňa

Copak, ruka už bolí? 😂

Další odpovědi
elkon

To jsi na tom dost špatně, když riskuješ nakažení bůhví čím.

Savier

V klubu, nebo na baru 😈

aliendrone

S ohledem na počasí to zkus u bazénu (plavecký stadion). Můžeš jí dobře okouknout, lepší než bary aj. (lepší světlo, minimum kosmetiky, ráno si nebudeš drbat hlavu). 😉☺

Zaměř se na ty HODNĚ „pokreslené“, ideálně s kérkou nízko pod pupkem, horní vnitřní část stehna atd., s těmi je to easy. GO FOR IT bejku! 😉 ☺

Emefej

Kup si nafukovací.

zjentek

Káně, ruky bolí obě 🤔🥵🥵

El Koň, píši NE PROSTITURKU 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️

Savier

Tonda Káňa:😂😂