AAksa

Kde sehnat svítící křídy / něco jiného na asfalt / chodník?

Prosím o radu, potřebujeme na akci nakreslit na zem (asfalt, chodník) šipky křídou nebo čímkoliv jiným, ale jelikož už bude tma, chceme, aby byly vidět – takže ideálně aby to svítilo :)

Odpovědi
Mc Merkurion

… no v obchodě: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=sv%C3%AD­t%C3%ADc%C3%AD+k%C5­%99%C3%ADdy&oq=sv%C3%­ADt%C3%ADc%C3%AD+k%C5­%99%C3%ADdy&aq­s=chrome..69i57j69i61­&sourceid=chro­me&ie=UTF-8

aliendrone

Pokud neseženeš, tak si je vyrob sám. Sádru a luminiscenční (fotoluminiscenční pigment) prášek koupíš, trochu zalaboruješ (abys přišel na to v jakém poměru je to nejlepší smíchat), v papírové trubičce to nech ztuhnout a je to. Zvládne i Edison levou zadní, navzdory tomu, že v tom není elektrika, která ho jednou xmrti ZNIČÍ! ;) :D