Lgee

Kde sehnat podobné nůžky na všestranné použití?

Akorát v normální barvě (černá, šedá apod.) Tyto nůžky nejsou školní, kde koupím podobné bez značky? (Resp. Značka jen na obalu)

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ideálně na internetu, abys nemusel nic oblejzat. V papírnictvích, u Čongů, dokonce i v nákupáku (tam jsem je koupil já, byla to celá sada).

Jinak jsou to obyčejné nůžky, na nějaké „všestranné použití“ zapomeň. Ani na stříhání vlasů nejsou moc dobré. A třeba jedničku ocelový plech bys s nimi stříhal FAKT TĚŽKO. ;) :D :D

Další odpovědi
magorvkleci

Tipoval bych to na Concorde VN5PO

Zdroj: https://www.top-obaly.cz/produk­t/kancelarske-nuzky-concorde?source=shop­ping&gclid=Cj0K­CQiA1ZGcBhCoA­RIsAGQ0kkrcr0BqnOR­sn2YNpKdCFuJKmFEn9Pa­aOTd9oDbNO6AB­PCaD2JjkHSIaAm17E­ALw_wcB#product-12-cm

Dochy

Hledej v papírnictvích. A doporučuju spíše malé tradiční krámky než řetězce, kde mají víceméně standardizovaný „módní“ sortiment.

Disraeli

V kdejakém kamenném a internetovém obchodě.. není to žádná vzácnost a taky nejsou až tak všestranné.

elkon

Obrázek je tak špatný, že nelze poznat jaké nůžky to jsou. A nůžky na všestranné použití jistě nejsou z části plastové, protože se snadno zlomí.

paul1

Máme hodně podobné, plast (dobře tvarovaný do ruky) je v barvě červené a slouží nám k spokojenosti mnoho let, koupené byly v Tescu.

Lgee

Na obrázku to nevypadá ale jedná se o velmi velké nůžky jen o něco menší než normální nůž.