Kozofoh

Kde sehnat lék Neurol?

Kde sehnat neurol bez predpisu nebo na predpis klidne za 2000/plato, jestli se da nejak dostat predpis prednostne.

  • u doktora sem nebyl protože objednani neni ze dne na den, nutně to potřebuji tak hledam možnost zda to jde získat i jinak, dělaš jako kdyby to byl trestny čin, je to stejné s tvrdými drogami, trestné je jen držení když to nemam pro osobni spotřebu.

Nejlepší odpověď
Malvína

Něco mi tu smrdí. Ten lék není na předpis pro nic za nic!
Předpis na tento lék určuje lékař, když jej nedal, smůla. Asi k tomu ma důvod. Nebo spis nemá – nepotřebuješ jej.

Další odpovědi
marci1

Neurol ti může předepsat i praktický lékař, nemusí to být psychiatr (pokud shledá, že je k tomu důvod).

nyjono

K doktorovi se objednává s předstihem
V případě akutních potíží tě veme přednostně.

da ny

Tato nebezpečná, návyková „tableta“, rozkládající osobnost, je naštěstí
na lékařský předpis.