Michal Kole

Kde se volí (kam spadám ?), jak se volí, aby někoho nemusela u voleb asistovat Policie České republiky ?

Odpovědi
Lamalam

Kam spadáš si zodpověz sám. Vše potřebné k volbám najdeš v obálce s volebními lístky.

anonym

Dneska si měl zavolat na úřad a říct, že jsi marod, přišli by k tobě domu. Volil by si v pohodlí domova.
-
Už aby zavedli elektronické hlasování, i pobaltské státy to už mají.