mosoj

Kde se to naučila ?

Anabáze s kunou pokračuje, dosud nechycena. Zakoupen chemický odpuzovač za pakatel 300 Kč. Nastříkán roh baráku a vnitřek motorového prostoru auta co parkuje venku. Kuna se.e vedle toho rohu a v autě sežrala gumovou hadičku a auto začalo jezdit. Je možné, že to je kuna opravář?
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-co-chytit-kunu

Nejlepší odpověď
led

Kuna zjavne sledovala televízny program o americkom vidieku a hniezdiskách, brlohoch mnohých zvierat, plazov a vtákov vnútri áut. Prirodzene, čo sa dalo zozrať, to zjedli. Poučená týmito zábermi to vyskúšala aj v malých českých podmienkach.
„Takovej malej českej kunakutil…“

Další odpovědi
ixpektix

Pokud se jí pořád chcete zbavit, a nechcete si založit opravářskou firmu, tak existuje taková věc jménem elektrický odpuzovač škůdců, viz. zdroj.

Zdroj: http://www.con­rad.cz/odpuzo­vac-skudcu-vario-ochrana.k621757

arygnoc

led:

ten palček sa motiváciu, osvojujem si slovíčko čokoľvekkutil.

iba neviem, ako mi doma prejde babakutil/ka.

arygnoc

ten palček za motiváciu, osvojujem si slovíčko čokoľvekkutil.

iba neviem, ako mi doma prejde babakutil/ka.