Rafaelo111

Kde se seznamit?

Nevim, kde se seznamit s holkou. Prijde mi ze v baru se holky bavi s temi s kym tam jdou. Nemaji zajem se bavit s nekym cizim. Zaujimaji odmitavy postoj se seznamit s nekym novym. Bud se bavi se znamym klukem nebo kdyz tam dojdou baby ve skupince bez kluku, tak jen trsaj spolu, jako by se chteli jen spolu zabavit( bez zajmu nekoho poznat).
Net seznamkam neholduji a nechci. Napadla me jen knihovna. Kde se da seznamit?

Odpovědi
Edison

Seznámit se dá kdekoli. Jen je potřeba zvolit způsob a provedení dané situaci.

aliendrone

Jdeš na to ÚPLNĚ ŠPATNĚ!! Ty chceš holku, tak HLEDEJ HOLKU, ne místo, kde se seznámíš! Dřepět na lavičce v parku / v knihovně můžeš do áleluja – a žádná (dobrá) se neukáže!! (No, možná led proletí kolem a bude se tvé prostomyslnosti posmívat! ;) :D :D)

Holku která se ti bude zamlouvat můžeš potkat KDEKOLIV, v autobusu, ve frontě u pokladny nebo když vynášíš odpadky – co já vím, možností jsou MRAKY! To podstatné je ji OSLOVIT, zbytek půjde sám od sebe. Když se jí budeš zamlouvat, tak ti „pomůže“, i kdybys koktal hovadiny jako nejblbější jelito pod Sluncem. No a když ne, tak tě pošle do víš kam, vid? ;) :)

Tak to prostě u nás chlapů chodí, nosíme kůži na trh, no. S tím se musíš smířit, nesmíš být bábovka. A i když neuspěješ (třeba i mnohokrát), pokud vytrváš, tak nakonec jednou USPĚJEŠ – to je jisté!

Ostatně o co jde – že tě holka pošle do háje? No a? Možná se jí nelíbíš, možná je zamilovaná, možná má jen obtížný průběh menstruace, takže aktuálně nemá na NIC náladu – co jako? Znám týpky, kteří tě do háje nepošlou, nýbrž rovnou ti vykopnou zuby jen proto, že se jim chce! Uvaž, že proti tomu je „poslání víš d kam“ úplná banalita! ;) :D :D

Vhodné místo je SKORO kdekoliv (I když Edison [viz jeho odpověď] by se za účelem seznámení možná za holkou dobýval i na dámský záchod – ale to už je OPRAVDU přes čáru. ;) :D :D), tudíž znovu opakuji – nehledej místo, když hledáš holku!!

Palpatine

To co tvrdíš není úplně pravda. To, že ženy přijdou do baru tzv, „ve smečce“ ještě neznamená, že se nechtějí seznámit s jinými muži. I holky někdy mají problém seznámit se, zvláště ty pěkné dívky, protože si každý myslí že na ně nemá a tak si nikdo netroufne. A občas jdou kamarádky spolu aby se podporovali. Takže vmísit se mezi ně a přátelsky se seznámit není tak špatný nápad a hlavu ti za to neurvou. Kromě toho ženy často chodí ve skupinách právě kvůli větší bezpečnosti. Žádná holka ti do baru nepůjde sama.

Jinak pokud se toužíš opravdu seznámit, tak možností máš hodně. Někdy se lidé seznámí i zcela náhodně (někdo by řekl že i osudově) kdekoliv. V práci (pokud tam pracují ženy) se dá seznámit, ve škole taky. Jinak na holku můžeš narazit třeba i v parku. Seznámit se můžeš i na různých akcích (festivaly, soutěže, utkání, přehlídky, koncerty) nebo třeba v obchodě, kině, v nějakém kroužku (například šachovém, keramickém, atd.). Možností je neomezeně a nelze je všechny vyjmenovat. Chce to jen chtít. Nejde o místo seznámení ale hlavně o způsob. Jde o to udělat dojem. Taky nečekej, že dva dny po seznámení s tebou nějaká holka pujde do postele. Chceš-li mít dobrý a vážný vztah, chce to trpělivost a na nic netlačit. Osobně si myslím, že kvůli sexu na jednu noc ti taková námaha nestojí. To si rovnou můžeš zaplatit společnici.

ivzez

Podle mne máte správný dojem.

Jdu-li někam s někým, pak proto, že se chci bavit s tím, s kým tam
jdu. Pokud by se se mnou v takové situaci zkoušel seznámit někdo
další, považovala bych to slušně řečeno za neomalené.

Bary podle mne nejsou (pokud nehledáte „holku na jednu noc“)
moc vhodným prostředím k seznamování.

Hledejte spíše v těch knihovnách, divadlech, parcích, sportovních
klubech, zájmových kroužcích apod.

dubraro

Já bych internetové seznamky úplně nezavrhoval. Je jich mnoho, nejen Tinder, který je opravdu spíše na tu jednu noc nebo Sugardate, kde jde v podstatě o prostituci.