mia 622

Jak se mám seznámit, když nikam nechodím?

Jak si mám najít kluka, když nikam nechodím? V práci žádní nejsou. Někdy chodím s kámoškama různě do klubů a do barů, ale mě to tam vůbec nebaví a kluků se bojím. Jinak nikam nechodím, protože mě nic nebaví. Baví mě jen věci, které můžu dělat sama a to je hlavně čtení. Čtu si o historii, zeměpisu, politice atd, ale nechodím na žádné kroužky, které jsou stavené na to, aby si tam člověk někoho našel. Nebavilo by mě nikam chodit.

Nejlepší odpověď
Alesh

já ti někoho dohodím, kolik ti je, odkud jsi? 😉

Další odpovědi
ivzez

Mio, proč se chcete s někým seznámit?

K čemu Vám to bude, když nechcete nikam chodit?
S lidmi se seznámíte mezi lidmi, nejlépe tam,
kde se scházejí lidé se zájmy podobnými Vašim.

Jestli ráda čtete, choďte třeba do knihovny…

Drap

Tak když ráda čteš, choď číst do knihovny, nebo si dej inzerát

zjentek

Tohle je hodně těžký. Tak s tím počkej, až budeš mít pořádný zaměstnání. Něco se pak u pořádný práce s chlapama určitě vyrýsuje.

klumprt

Jsou internetové seznamky, které taky mají jistou nikoli nepatrnou úspěšnost. Ovšem občas budeš muset ven přeci jen vyjít. Pochybuju, že by kluci ze seznamky chodili rovnou k tobě domů 🙂
Já jsem kdysi byl na dvou schůzkách sjednaných přes seznamku. Jedna holka byla vyloženě divná a druhé jsem se nejspíš nějak nezalíbil, ale docela pěkně jsme popili v brněnských hospodách. Ale znám lidi, kde to skončilo svatbou, dětma atd.

marci1

Neboj, seznámit se můžeš s někým kdekoliv. Na ulici, v tramvaji, autobuse, v domě apod. Než se naděješ, tak tu bude . Trpělivost přináší růže. 🙂

JájsemRaibek

marci-ona ti se…, kašle na růže, ona chce chlapa :D