Savier

Kde se přes zimu pěstují jablka?

Koupil jsem si jablka a jsou původem z ČR, jenže je blbost aby je teď pěstovali venku. Je tedy možné že je pěstují v nějakých obrovských sklenících? Nebo je sklidí před zimou a zmrazí v mrazácích? Děkuji, hezký den přeji všem.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Sklizeň je na podzim. Jablka se uskladní ve skladech s regulovanou teplotou a vlhkostí. Vydrží tam i dva roky.

Další odpovědi
Pepa25

Jablka se bežně přes zimu skladují, většina odrůd vydrží několik měsíců v obyčejném sklepě. Ve velkém se skladují v chladu a/nebo ochranné atmosféře, není to v mrazácích.

dubraro

Dobře uskladněná jablka vydrží přes celou zimu.

da ny

Savier
Ty skleníky a mrazáky, to je pokus o vtip dne?
😉
Kolik je Vám/ti let?