NatalieG

Kde se nejlépe potápět v moři v Chorvatsku?

Plánuji pro manžela netradiční dárek, jeho sen je se naučit potápět. Příští rok pojedeme na dovču do Chorvatska, tak bych mu tam zaplatila nějaký kontrolovaný ponor, můžete někdo doporučit nějaké místo i se zkušeným instruktorem? Díky

Vložená otázka
Kde se nejlépe potápět v Chorvatsku?

Odpovědi
PetrMalec

V Chorvatsku je spoustu míst na potápění. Názorně je to vidět na mapce zde: http://www.uby­tovanivchorvat­sku.cz/potape­ni/, ceny za ponor se aktuálně pohybují okolo 1500 – 2000 Kč + cena za instruktora. Otázka je jestli není lepší využít služby nějaké školy potápění, kde by se váš manžel naučil potápět.