Katru7

Kde se lépe potápí ? V Brele nebo v Bašce vodě?

Letos pojedeme k moři,a nevíme co si vybrat.Brelu nebo Baška vodu…máme rádi potápění :)
Doplňuji:
Nebo aspon jestli ste někde z těchto dvou míst byli.......

Odpovědi
greek

Před 2 lety jsme řešili stejnou otázku. A určitě doporučuji Brelu!!! Jednak je tam klidněji, je tam hezčí prostředí, není tam takový ruch… Co se moře (potápění) týče, vyjde to nastejno. Brela je sice trochu „bokem“ a není tam tak živo, na nákupy se musí jít dál, ale oproti B.V. je to lepší volba.
Ale jestli preferujete ruch, diskotéky a noční život, tak určitě B.V., Brela tohle nenabízí, je to klidné místo.

Honzyn14

Velice zajímavá otázka, nad kterou už jsem také přemýšlel, takže bych tímto chtěl vřele poděkovat všem diskutujícím. Já mám za sebou prozatím kurzy potápění pouze v Praze, chodil jsem konkrétně do https://potape­ni.seawolf.cz/ a byl jsem nadšen. Takže se moc těším, až si to budu moct vyzkoušet někde „naostro“.