mosoj

Kde se nachází tento most?

Pro slabochy kteří nedokáží dohlédnout dál než k sobě.
Kde se nachází tento most je napsáno na mém profilu u Diginefu.
http://forum.di­gineff.cz/view­topic.php?f=8&t=4­80&start=3540
http://forum.di­gineff.cz/dow­nload/file.php?id=1180­70

Nejlepší odpověď
annas

Odpovídala jsem, ale otázku někdo nahlásil.

Odhadovala jsem, že to musí být na západě, tipovala jsem Plzeň a pak srovnala obrázky.

Strefila jsem se, , že jde o most v Plzni, který vede přes řeku Berounku. Byl po rekonstrukci otevřený v říjnu 2014.

https://www.plzen­.cz/most-pres-berounku-spojujici-severni-predmesti-a-doubravku-byl-dnes-otevren/

Další odpovědi
autacek

Masarykův most v Plzni.

Jinak názorná ukázka toho, jak tu bonzování funguje.

Kupodivu, s publikací fotky na webu který jsi uvedl ti to nikdo nemaže, ani neskrývá. A jen podotknu, že ty údaje z exifu jsi tam asi nevypisoval ručně, ale uvedlo se to automaticky…

Drap

Svou chybnou odpověď jsem smazal.

marci1

V pohodě, každý se může splést, také jsem již svou chybnou odpověď
jednou smazala.

marci1

Ad „mosoj“: proč si u fotografie v původní smazané otázce neuvedl, že se jedná o vlastní zdroj? 🙂

mosoj

A to má jakou vypovídající hodnotu?

marci1

To znamená, že jde o Tvou vlastní fotografii, pořízenou Tebou a neporušil jsi žádná autorská práva u vložené fotografie. Jelikož uživatelé u svých vlastních fotografií neuvádějí, že je to jejich vlastní fotografie, jsou ji mazány. Ale já jsem to nebyla, nikomu to nemažu. Nejsem mazal. 🙂

mosoj

Pouze plácání. To si může napsat každý. Fotka je moje, jenom já mám originál !!!!! A znovu opakuji, nic takového to po mně nechtělo, jenom že si mám být jistý čí fotka je a to jsem si byl.

marci1

Zkus tam příště napsat: foto vlastní. Pokud by ta fotografie nebyla opravdu Tvoje, dá se to na netu zjistit.

autacek

Marci, můžete k tomu psát co chcete, proti mazání to jako ochrana nefunguje, mnohokrát vyzkoušeno, jen ze sebe člověk dělá vola, když k tomu vypisuje ještě další informace 🙂

Kepler

annas: mám dojem, že v té smazané odpovědi bylo napsáno, že jde o Masarykův most v Kolíně…ale už si nepamatuju čí to byla odpověď.

annas

Ano, jedna odpověď – most v Kolíně. Byla první., napsal ji Drap.

Pokud to nevíte jistě, nevkládejte prosím své domněnky. Dá se zjistit u admina, co jsem napsala.

Tak vznikají nepravdivé hoaxy, konspirační teorie a šíří se dál …

marci1

Přestaňte už s těmi hrozbami a káráním. Moje odpověď v diskusi o autorovi odpovědi byla správná, tudíž je bezpředmětná jakákoliv zmínka k hoaxech a … Nejsme ve škole a nejsme Vaši žáčci, jak jsem Vás již dříve upozorňovala. Děkuji. 🙂

marci1

Myslím si, že ta odpověď ve smazané otázce ( Kolín) byla „Drapa“. 🙂

mosoj

Jak vidíš ani na Digineffu občas nejsou exify. Záleží jestli a v čem byla fotka upravována. Některé programy prostě exif likvidují a pak je ho tam třeba dopsat ručně. Pokud doostřuji v Neeat Image exif to vždy spolehlivě sežere. Nedělám to a Digineff s tím nemá problémy. Prostě za fotku nesu zodpovědnost já. Jak to má Digineff právně zařízené mně ani tak nezajímá.
Exif občas sežere i pouhé umístění na net. Nicméně u některých jsou a fotky jdou okopírovat i s exifem. Takže ani přítomnost exifu nezaručuje autorství.
Zodpovědnost nese vždy ten kdo publikuje !!! a i zde je to na začátku procesu vložení obrázku zdůrazněno. Postrádám pouze pokyn jak se zachovat když snímek je můj !!!!!!!!!!!

mosoj

To si mám dát odkaz až do mé fotobanky? Blbost že!!

autacek

Já to chápu jak to funguje, nerozčiluk se. Tady by to fungovalo taky, ale patrně nejhorší ze všeho je smrt z vyděšení.

mosoj

A kdo se rozčiluje. Vykládám pouze jak to je.

mosoj

http://forum.di­gineff.cz/dow­nload/file.php?id=1180­70