Avatar uživatele
mosoj

Kde se nachází tento most?

Pro slabochy kteří nedokáží dohlédnout dál než k sobě.
Kde se nachází tento most je napsáno na mém profilu u Diginefu.
http://forum.di­gineff.cz/view­topic.php?f=8&t=4­80&start=3540
http://forum.di­gineff.cz/dow­nload/file.php?id=1180­70

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1 před 2229 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpovídala jsem, ale otázku někdo nahlásil.

Odhadovala jsem, že to musí být na západě, tipovala jsem Plzeň a pak srovnala obrázky.

Strefila jsem se, , že jde o most v Plzni, který vede přes řeku Berounku. Byl po rekonstrukci otevřený v říjnu 2014.

https://www.plzen­.cz/most-pres-berounku-spojujici-severni-predmesti-a-doubravku-byl-dnes-otevren/

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Masarykův most v Plzni.

Jinak názorná ukázka toho, jak tu bonzování funguje.

Kupodivu, s publikací fotky na webu který jsi uvedl ti to nikdo nemaže, ani neskrývá. A jen podotknu, že ty údaje z exifu jsi tam asi nevypisoval ručně, ale uvedlo se to automaticky…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Svou chybnou odpověď jsem smazal.

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

V pohodě, každý se může splést, také jsem již svou chybnou odpověď
jednou smazala.

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Ad „mosoj“: proč si u fotografie v původní smazané otázce neuvedl, že se jedná o vlastní zdroj? 🙂

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

A to má jakou vypovídající hodnotu?

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

To znamená, že jde o Tvou vlastní fotografii, pořízenou Tebou a neporušil jsi žádná autorská práva u vložené fotografie. Jelikož uživatelé u svých vlastních fotografií neuvádějí, že je to jejich vlastní fotografie, jsou ji mazány. Ale já jsem to nebyla, nikomu to nemažu. Nejsem mazal. 🙂

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Pouze plácání. To si může napsat každý. Fotka je moje, jenom já mám originál !!!!! A znovu opakuji, nic takového to po mně nechtělo, jenom že si mám být jistý čí fotka je a to jsem si byl.

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Zkus tam příště napsat: foto vlastní. Pokud by ta fotografie nebyla opravdu Tvoje, dá se to na netu zjistit.

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

Marci, můžete k tomu psát co chcete, proti mazání to jako ochrana nefunguje, mnohokrát vyzkoušeno, jen ze sebe člověk dělá vola, když k tomu vypisuje ještě další informace 🙂

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

annas: mám dojem, že v té smazané odpovědi bylo napsáno, že jde o Masarykův most v Kolíně…ale už si nepamatuju čí to byla odpověď.

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ano, jedna odpověď – most v Kolíně. Byla první., napsal ji Drap.

Pokud to nevíte jistě, nevkládejte prosím své domněnky. Dá se zjistit u admina, co jsem napsala.

Tak vznikají nepravdivé hoaxy, konspirační teorie a šíří se dál …

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Přestaňte už s těmi hrozbami a káráním. Moje odpověď v diskusi o autorovi odpovědi byla správná, tudíž je bezpředmětná jakákoliv zmínka k hoaxech a … Nejsme ve škole a nejsme Vaši žáčci, jak jsem Vás již dříve upozorňovala. Děkuji. 🙂

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Myslím si, že ta odpověď ve smazané otázce ( Kolín) byla „Drapa“. 🙂

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Jak vidíš ani na Digineffu občas nejsou exify. Záleží jestli a v čem byla fotka upravována. Některé programy prostě exif likvidují a pak je ho tam třeba dopsat ručně. Pokud doostřuji v Neeat Image exif to vždy spolehlivě sežere. Nedělám to a Digineff s tím nemá problémy. Prostě za fotku nesu zodpovědnost já. Jak to má Digineff právně zařízené mně ani tak nezajímá.
Exif občas sežere i pouhé umístění na net. Nicméně u některých jsou a fotky jdou okopírovat i s exifem. Takže ani přítomnost exifu nezaručuje autorství.
Zodpovědnost nese vždy ten kdo publikuje !!! a i zde je to na začátku procesu vložení obrázku zdůrazněno. Postrádám pouze pokyn jak se zachovat když snímek je můj !!!!!!!!!!!

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

To si mám dát odkaz až do mé fotobanky? Blbost že!!

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

Já to chápu jak to funguje, nerozčiluk se. Tady by to fungovalo taky, ale patrně nejhorší ze všeho je smrt z vyděšení.

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

A kdo se rozčiluje. Vykládám pouze jak to je.

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

http://forum.di­gineff.cz/dow­nload/file.php?id=1180­70

před 2229 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek