dust8

Kde se musí nosit kravata?

Odpovědi
Mr. Marek

V některých zaměstnáních a při společenských akcích.

Drap

Všude tam, kde je to společensky vhodné.

led

Kravata s košeľou, nohavicami a topánkami, nie jeansy, tenisky, sandále (páni) sa nosí v miestach a v príležitostiach, kde si to spoločenská etiketa vyžaduje. V ostatných prípadoch podľa uváženia pána (prípadne jeho drahej polovičky).
Prirodzene, kravata (ani ako spustená zástava) by sa v žiadnom prípade nemala nosiť pri roztrhaných džínsach, aj keď to je vraj moderné.

Boy 13

Kravatu byste měl nosit při společenských akci, v zaměstnání, pokud jste úředník, manažer nebo bankéř a nebo pracujete v jiné profesí, která si to vyžaduje. Někdo místo kravaty např. na maturitních plesech nebo svatbách nosí i motýlka

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.