Avatar uživatele
NikkiD

Kde se dnes ještě dají koupit klasické sodovkovače?

Pamatuji si, že jsme ještě před několika lety měli doma klasický sodovkovač za pár stovek, ale bohužel nevím, kde je mu konec. Říkala jsem si, že bych pořídila nový, ale objevila jsem jen samé sodastreamy apod. za podle mě dost přemrštěné částky.
Doplňuji:
Opravdu nestojím o rady typu: kup si minerálku. Ráda bych této „vymoženosti“ využila obzvláště kvůli tomu, jak jsou pet lahve neekologické.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, zjentek před 3919 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
To jsem já

Odpoveď byla označena jako užitečná

http://www.srov­nanicen.cz/q/si­fonova%20lahev/
Tady nabízejí klasické sifonové lahve s typickými bombičkami, které se mění po každém použití. Zrovna jsem se o to zajímala a cenově to vyjde stejně jako sodastream, kde jedna bombička vydrží déle. Od nápadu pořídit si sodovkovač jsem ale ustoupila, levněji vyjde si koupit minerálku v lahvi v obchodě.
Doplňuji:
http://www.bom­bicky.eu/bombic­ky/eshop/1-1-Sifonove-lahve/0/5/1-Sifonova-lahev-SODA-1-ltr
Tady na této stránce najdeš docela cenově výhodné lahve a zároveň se tam dají koupit i bombičky a další věci

Upravil/a: To jsem já

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?NikkiD Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
balca

kup si perlivou (jemně) minerálku bez chuti…k tomu sirup (příchuť jakákoli) smíchej to dohromady..máš sodovku
Doplňuji:
nemyslel jsem to uplně vážně klasický sodovkovač to nenahradí..mě to tak stačí..vám asi ne..a chcete klasiku..ale podle mě je to zbytečné..posledně jsem tenhle sodovkovač měl,když mi bylo 6 let…byla to fajn věc,které už ale v dnešní době ustoupila…nebo spíš nastal útlum..nyní jsou nové Soda streamy..které nabízejí to samé,akorát v moderním kabátě..+pokud jste snob..tak můžete říkat hele !! Já mám Soda stream..atd ..je to dobrá věc..a pet láhve zase tak neekologické nejsou,stačí třídit nebo pít vodu (z kohoutka,já piji filtrovanou)
Hezký večer.

Upravil/a: balca

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Autosifonové láhve (výroba Maďarsko) nabízí společnost Sifos (sifos.cz), která se primárně zabývá plněním sifonových i jiných bombiček CO2, plní i méně známé šlehačkové bombičky oxidem dusným. S trochou štěstí se dá na Aukru například sehnat stará skleněná a drátem opletená sifonová láhev Kovočas (tu vlastním), přičemž Sifos nabízí některá těsnění do hlavy i k této staré láhvi, případně kompletní hlavu samotnou. Známé přístroje Sodastream nejsou špatné, ale v mých očích mají jednu zásadní nevýhodu, a to že vyrobená sodovka není uzavřena v láhvi pod tlakem, takže za chvíli zvětrá – někomu slabší sycení vyhovuje, mi ne – když se napiju sodovky, tak mi musí „projet mozkem“ 🙂 o sycených vodách v PET láhvích vůbec nebudu diskutovat – cenově vychází o něco hůře, ale hlavně kdo se s nimi má tahat? Ekologii rovněž nepřidají.

před 3918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

já jsem našla tohle:
sodovkovač

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

pardon 🙂
http://www.ma­ll.cz/sodastre­am?gclid=CIOz­nbL5zbgCFYjC3go­dewkAHA

před 3919 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek