alexandra

Jak na soda stream?

Koupili jsme si na Vánoce Soda stream. Už to má hodně lidí a taky jsem to ochutnala u známých.Co mě ale zaráží,že u ostatních zmáčkli dvakrát,třikrát a měli hodně perlivou vodu.Já zmáčknu jednou a je to jak holá voda,tak jsem zmáčkla 5–6 krát a mám to jenom malinko perlivé.Dělám něco špatně? Jaké máte prosím zkušenosti.Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Buď ráda,že tolik neperlí,je to dost škodlivé
http://tn.nova­.cz/clanek/zpra­vy/na-vasi-strane/nadmerne-uzivani-sody-ma-na-zuby-stejny-vliv-jako-pervitin.html

Další odpovědi
MirKop

Já mačkám dokud to nezačne ,,prdět,, ( odpusťte mi ten výraz, nevím jak ten zvuk popsat)

střevo

dyž zmáčknu jednou, ale dýl, tak je to perlivý silně dost

cochee

Já jsem vodu ze SS ochutnal ze zvědavosti u kamarádky, napoprvé to šlo, ale za chvíli už byl obsah láhve značně zvětralý. Což mě utvrdilo v tom, co jsem si myslel hned od začátku, že není nad starý dobrý sifon, co se napouští do sklínky zmáčknutím páčky. Mám a chráním si jak oko v hlavě. Sifony lze koupit i dnes, ale jen nerezové nebo jinak celokovové, já mám ale rád ty skleněné opletené. A, nepočítal jsem to, ale údajně to i vyjde levněji než SS.

cochee

Áááááchachááá, Jugar, ty máš za bernou minci nějakou, jakoukoliv, informaci z NOVA??? Svatá sprostoto… 😁

ptáč

Já koukám, že všechny informace jsou staré 3 dny, (Vložena před 3 dny) a že si to koupili na Vánoce. Tak ono už je po Vánocích? Panečku toto utíká. To snad není možný. A přitom jsem doma. Tahle otázka i odpověď jednou bude historická. Hodnost paměti. Musím se napít.
Koché, on té kaši z tv neva ještě někdo věří? Vždyť je tam ta Ulice a ty seriály. To je přece hra na sledovanost. Pak se nedivím kritice svatá sprostoto.
Alexandro, jaké je těsnění v hlavici soda streamu, pokud tam nějaká hlavice je? Je tam guma, kterou bych předpokládal? Jestli ano, stačí utáhnout tak, aby když na těsnění není nějaká hrubá nečistota, bylo při utažení slyšet krátké zavrznutí. Splněno. Plyn se do vody vstřebává časem. Doba vstřebání plynu je tím, co dodává říz. Ne to hned vypustit do sklenice. Ale doufám, že tento moderní přístroj na přelomu roku 2014 – 2015 funguje. Neumím si představit, že by se něco prodávalo, aby se to jen prodalo. O soda stream slyším podruhé. Ale jak to může být levné? Kdo změří obsah plynu v kartuši? Rád bych o tom věděl víc. Jestli to bude levné pití, proč ne? Znamenalo by to konec kupování PET lahví s vodou. Napíšete zozuzlení, jak to dopadlo, kde má ořech psa? Zřejmě je potřeba zmáčknout hned po načepování, aby se obnovilo nasycení a udržela se bakteriální čistota vody do doby, než se opět bude čepovat. V čem je problém?

ptáč

http://vyrobniky-sody.heureka.cz/so­dastream-bombicka-co2/recenze/?re­view=1721214#u­1721214