hendricks.br

Kde se dají zakoupit v ČR jódové tablety proti radiaci?

Děkuji za odpověď

Odpovědi
_Bůh_

Ty na radiaci nezabírají

hendricks.br

@_Bůh_ Nezlob se, ale ty si retardovaný? Já se neptám zda zabírají nebo nezabírájí, ale kde je v ČR koupit.

_Bůh_

Hendricks, nezlobím se, retardovaný jsi ty. „jódové tablety proti radiaci“ prostě neseženeš. Logicky nemůžeš koupit něco, co neexistuje. Proti radiaci nefungují, jen si ublížíš. Říkala to Dana Drábová.

Drap

V lékárnách, ale většinou nejsou. /Nebo spíše před časem nebyly.

hendricks.br

@Drap Děkuji za odpověď. V lékárnách v ČR stále nejsou, tak se ptám zda náhodou někdo neporadí. Kamarád žije už delší dobu v Norsku a podivuje se, že co to tam máme za vládu a experty. V Norsku totiž podepisují rodiče dětí mladším 18 let souhlas, že školy můžou dětem v případě radiační události podat jódové tablety plus všechny domácnosti dostali do schránek informační brožury s doporučeným seznamem věcí, které mají mít doma.