rrihamirek1

kde se da koupit placka nebo odznacek s textem – nesouhlasim se soucasnou vladou?

Nejlepší odpověď
elkon

Napiš si to na čelo, to bude v tvém případě stačit.

Další odpovědi
Krupice

A s čím přesně nesouhlasíte?

Ametyst

To musí být určitě nadčasová placka, stará aspoň 30 let. Tj. „zavedená firma“. 🙂 Stačí zadat klíčová slova „placka“ ap.

_Bůh_

Zde: https://bohnice.cz/

Dochy

Existuje stroj na placky – vložíš polotovar placky, papír potištěnej čím chceš a ono Ti to to všechno do sebe zalisuje. Jen si zjisti kdo ty placky umí dělat. Ptal bych se v reklamních agenturách.

Nicméně naprosto vyjímečně souhlasím s Ametyst 😉 A pokud takovou placku nikdo nevyrábí, začni to tisknout ve smaltu nebo čím se to potiskuje přímo plech a prodávat. Myslím, že do smrti máš odbyt zajištěn.