pep

Kde nyní žije Johnny Depp?

Na severu nebo na jihu Francie? Vím že někde ve Francii, ale nevím jestli ve střední, severní nebo jižní… :( Prosíím poraďte, chtěla bych se „tam“ vydat na dovolenou a třeba ho i vidět… miluju ho :*

Nejlepší odpověď
Damiana

Ty ho miluješ, a nevíš ani kde bydlí? Jó děvče, to budeš mít těžké. Johny vlastní několik sídel a tak nyní střídavě žije v Hollywood Hills (L.A.) a na farmě v jižní Francii (Provence), stejně jako v domě u Paříže, v Benátkách, na Manhattanu (NY), v Londýně a na Bahamách.
Být tebou vydala bych se na ty Bahamy.
Zajímavost: - V roce 2004 si Johnny Depp koupil ostrov na Bahamách o rozloze 18 hektarů za 3,6 milionů dollarů. Jezdí tam na dovolenou(!) – („bohužel“ ale i se svou rodinou) na jachtě Vajoliroja, kterou pojmenoval podle začátečních písmen členů své rodiny, žena VAnessa, JOhnny a děti LIly-ROse a JAck. Jen počítej s tím, že nejsi sama a také, že Vanessa ho nepustí jen tak snadno…:-)
Jestli nehodláš slevit z Francie, tady máš mapu. Pobývá tam pouze 183 dní v roce. Snad se strefíš do té správné půlky. 🙂
http://xxjohnny­deppxx.blog.cz/1006/kde-zije-johnny-depp-mapa-p

Další odpovědi
hichkv

bohuzej,john depp mozna prave ted toci film takze cestuje.