Hyperaktivní Veverka

Kde nyní žije Johnny Depp?

Chtěla bych se zeptat, kde nyní žije Johnny Depp. Myslím tím, jako teď v roce 2009 protože jsem se dívala na Intenrnet a tam se píše, že žije v Americe, kde natáčí filmy v Hollywoodu, ale o stránku níž, se zase píše, že žije někde poblíž Paříže, kde chce zůstat, dokud se jeho děti nedožijí 18 let. Jsem z toho trochu nahlavu, jestli natáčí v Holywoodu, jak může ještě 10 let žít ve Francii? Takže moje otázka zní. Kde NYNÍ žije Johnny Depp? Nebo všechno o tom, kde žije a kde natáčí. Díky.

Odpovědi
Janulka

Ahoj, Johnny Depp žije s manželkou Vanesou Paradis a dětmi ve Francii, to ale přece nevylučuje jeho natáčení v Hollywoodu, ne? Prostě žije ve Francii, ale když zrovna natáčí v Americe, je t.č. v Americe. Jednoduché!:o)

alenka901

S Vanessou žije Johnny ve Francii, i když mají i domy v Los Angeles, v Londýně, v Paříži, spoluvlastní restauraci v Paříži a vlastní ostrov v Karibiku, kam jezdí s dětmi na dovolenou.

Dandi

Také jsem četl, že ve Francii, ale kde přesně netuším.

Attack-design

ve Francii, číslo popisné neznám