vivatis2-

Kde nejčastěji nakupujete?(po­traviny)

Nejlepší odpověď
dědapetr

Kaufland

A všechny ostatní uvedené.

Další odpovědi
salsa verde

Globus

A proč? protože tam je svět ještě v pořádku 🙂

anonym

Albert

Mám ho za rohem, jinak i Globus, sem tam Lídl, dřív i Makro.
P.S. Podívej se do slovníku jak se píše Vietnam.

Berušinka

Globus

Jedině tam mám jistotu kvality (hlavně u masa)! Albert má podezřele divné maso a kaufland nebo lidl vůbec nevedu =D vietnamci – no comment

Jikra

Kaufland

A také jako dědapetr.

Valky

Globus

Tesco, Albert, Vietnamci je shit!
Lidl šel do sebe, občas někdy, když mají „týdny“ kdy vyloženě chci nějakou tu dobrotu. Jsem spokojená.
Kaufland málokdy, pokud mají akci, na 99,9% už to nemají… Kamarád se tam šel jednou zeptat den předem na nějakou akci, a oni mu řekli, že „už“ to nemají…
Globus – super ceny, dobré akce a vždy vše mají… :)

casey

Globus

Z uvedenych globus a z neuvedenych interspar

Deli

Globus

Na maso, uzeniny, pečivo i ovoce-zeleninu tam nedám dopustit. A mám to od nás nejblíž.

quentos

Albert

… nejblíž mám Billu, ale ta kromě krásné pokladní nemá příliš kladů a je drahá, radši to vždycky protáhnu do Alberta

DusanOrlik

Albert

Ten máme nejblíže k domu.Poté Tesco

Jancaaaa

Albert

Máme ho blízko, hodně našich oblíbených výrobků mají za snížené ceny a personál se usmívá 🙂

silta

Albert

hýbu cenami, nedávno zlevnili hromadu zboží, jak běžné potraviny, tak například i olivy, olivový olej, tortilly, dokonce Birell 🙂 Vše pod jednou střechou, žádná obrovská plocha, kde se člověk nevyzná a u nás i příjemný personál.