Millisek

Kde nakupujete erotické pomůcky ?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Já v cukrárně. Jen při konzumaci větrníku začínám vlhnout. Na jazyku, samozřejmě.

Další odpovědi
Tuisenim

Online obchody tam kde je autorizovaný prodej…

aliendrone

Kdysi jsem nakupoval v sexshopech. Jenže dnes by mi často nějaká pomůcka asi nestačila, spíš rovnou komplet „erotický zástupce“, radši se slušně vyspat. ;) :D :D

Kazatel

V second handu, případně v zastavárně.

zjentek

Nekupuji, mám SVÉ VLASTNÍ!

Vercule

Jedině přes internet. V kamenné prodejně jsem nikdy nebyla, protože na to se moc stydím, takže objednávám převážně z www.e-kondomy.cz protože tady ty balíčky posílají diskrétně.

Michálek1245

Většinou na internetu, ale nevadí nám se jít podívat třeba do kamenného sex shopu. Jen teda tam mám problém s tím, že občas tam člověk narazí na fakt různá individua, které ho od nákupu spíše odradí. Proto mám rád třeba obchod https://www.top­sexik.cz/ nebo klasicky Růžový e-shop, který běží všude v reklamách. Ten servis, diskrétnost a zároveň věci kolem mi přijdou fakt skvělé. 😉

zjentek

Viktorie, jen při čtení odkazu z pera krásné ženy, že začíná vlhnout, se mně plaší toporná tělíska. Na jazyku, samozřejmě.

_Bůh_

U Ametyst

aliendrone

Jo, psala mi, že děláš dobré tržby. Vykoupils jí prý celý sklad zvětšovacích nástavců na vovísky. ;) :D :D