Avatar uživatele
☺♥Jana ♥☺

Je věkově omezený sexshop? ;)

Vím, je to hodně, hódně divná otázka. Jít do sexshopu může každý, ale zajímá mě, jestli je nějaké věkové omezení si koupit nějakou tu ,,věcičku,, ze sexshopu. Prosím jen seriózní odpovědi, děkuji ;)

Zajímavá 0 před 2198 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Ano je věkově omezený, 18+

Od 18 let.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Ano je věkově omezený, 18+

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano je věkově omezený, 18+

Fyzický obchod zřejmě věkovou hranici mít bude, ale pokud objednáváte online nikdo to zkoumat nebude a doručí vám cokoliv tak jako tak. Jen se vás při vstupu zeptají zda je vám 18+ vy pochopitelně omylem klepnete na tlačítko ano a můžete bez dalších omezení nakupovat.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Ano je věkově omezený, 18+

A ještě tě opravím. Nemůže jít do sexshopu každý. Osoby pod 18 let mají zákaz vstupu.

Upravil/a: Tw!st

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ano je věkově omezený, 18+

Ano, je. Nemůže tam jít každý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanak884

a znáte nějaký takový dobrý sex shop? Jistě že je od 18ti let… chodíte radši do obchodů nebo hračky kupujete přes net?

před 2105 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vercule

No, my zatím nic moc nekupovali :D ale osobně se určitě přikláním ke koupi na netu :D Koukala jsem se třeba na e-kondomy, ty mají fakt super nabídku :) Budu ráda za tip na hračku pro dva :)

Avatar uživatele
Vikki.vivi

Na e-kondomy mají návleky na penis. Doporučuju koupit ten vibrační, ten je pro oba naprosto luxusní záležitost :)

Avatar uživatele
TominkaFuky

My návleky používáme docela často při sexu. Za mě i za chlapa je skvělé spestření. Jinak teda ten vibrační je dokonalej, ale jako i ty klasický jsou super.

Avatar uživatele
Kajolka

No, já teda musím říct, že jsem si oblíbila nákup na netu :) Nakupuju na e-kondomy. Víc mi to tak vyhovuje. Mám klid na výběr.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Jako musím teda říct, že co jsem si procházela nabídku sex shopů, tak musím říct, že ty e-kondomy jsou prostě nejlepší. Ta nabídka je neskutečná. Mají snad vše, co přijde na mysl :)

Avatar uživatele
Kajolka

Jojo, to je pravda. Taky mám ty sexshopy docela projité, ale musím říct, že ty e-kondomy mají tu nabídku nejlepší.

Avatar uživatele
jancek

šmarjááá takových na internetu je :) jen se koukej, je tam hlavně taky dost velká inspirace :) taky sem tam něco nakupuji :)

před 2079 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

pánové a jaké eshopy s erotikou navštěvujete? Kde nakupujete? Teda pokud nakupujete nějaké erotické hračky a tak :)

před 2074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cizecek.M

No, nejsem sice pán :D Ale musím říct, že kamenné prodejny moc neprožívám… Za mě je nejlepší nákup na e-shopu. Doma máš klid na výběr.

Avatar uživatele
jancek

já nakupuji jenom přes internet, nikdy jsem se v takových obchodech necítil dobře, takže je to pro mě lepěší takhle přes net :)

před 2072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

právě chci vyzkoušet si koupit nějakou takovou hračku přes internet ale moc nevím kde a do obchodu se mi upřimně moc nechce

před 2042 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajolka

Jo, nedivím se. Taky do obchodu moc nechodím, raději nakupuju na netu. Mrkni se na ty e-kondomy, ty jsou super. Nakupuju tam moc ráda. Je to oblíbenej shop a mají tam super nabídku.

Avatar uživatele
jancek

naposled jsem kupoval erotickou hračku skrze https://www.e­rosstar.cz/ ale měl jsem problém si vybrat, protože tam toho mají hodně .)

před 2035 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

Koukala jsem se a nic moc jsem nenašla, teda našla jsem ale nejsem schopná si vybrat… je tam toho dost

před 2034 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

a kterou hračku bys mi teda doporučil, kterou si mám koupit? :P

před 2035 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já jsem koupila takové ty honící vajíčka… klukovi.. překvapím ho tím, tak doufám že bude spokojený :)

před 2012 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

jaká vajíčka myslíš? :O něco mi to říká, ale co přesně máš na mysli to nevím… můžeš hodit link nebo tak něco?

před 2009 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tož to jsem zvědavý co to bude za hloupost :D nebo je to dobré? :) že bych si taky něco pořídil?

před 1983 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

Koukni se https://www.e­rosstar.cz/vyh­ledavani/?vyber=ten­ga+egg určitě to znáš :) a jestli ne, tak prý je to boží.. dle toho co jsem viděla na partnerovi..

před 1980 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tak to nevím jestli je uplně pro mě vhodné, ale zase si říkám, že vyzkoušet bych to mohl :) takže to asi objednám

před 1977 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

A objednal sis teda? Nebo ses nakonec rozhodnul že ne? :) to jsem zvědavka

před 1956 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

nakupili jste teda nějaké erotické hračky? Jaké :) hoďte mi nějakou inspiraci :) taky jsem něco koupila na vánoce

před 1954 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

já jsem objednala erotickou hru na vánoce, ale nijak nic jiného. co ty? pochlub se co vás doma dostává

před 1947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

a jakou? Odkud? taky bych ráda nějakou pořídila ono to totiž vůbec není špatný nápad :)

před 1946 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek