Anetkaprcka

Nákup erotických hraček? Jaké či které koupit?

Dobrý den, poradíte mi prosím, jaké erotické hračky koupit, pro pořádné okořenění vztahu?

Nejlepší odpověď
aliendrone

No problemo. Granát typu flashbang s náhodnou iniciací odpalu. Budete z něj totálně hotoví naráz po pěkných pár sekund. ;) :D :D https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Z%C3%A1bles­kov%C3%BD_gran%C3%A1t

Další odpovědi
Katherine123

Dobry den,pokud odpoved nevyloudite z partnera,coz by bylo nej,zkuste se poradit primo v sex shopu. Minimalne vam budou schopni odpovedet,co se bere nejvice.Ovsem je treba pocitat s tim,ze kazdy ma rad neco jineho 😉

elkon

Správný funkční vztah nepotřebuje okořenit.

zjentek

Pořádné koření? Tak jo, Anetkoprcko. V erotických potřebách je dobrý se pozastavit u POŘÁDNÝHO černýho dilda a obdivně zírat, popř. rovnou zakoupit. TO každýmu partnerovi ve vztahu zalichotí a řádně jej „nabudí“! (;

anonym

Proberte to se svým partnerem, proč potřebujete slyšet názory místních zapšklých mravokárců, kteří vás už jen za tu myšlénku budou chtít srazit na svou úroveň ?

To přece vůbec nestojí za to … popovídejte si o tom hlavně s partnerem, možná kamarádkami (těmi dobrými), které ze zkušenosti třeba poradí.

Případně si jen přečtěte uživatelské recenze na heureka.cz kde je zkušeností a recenzí plno u každého produktu a produkty jsou dokonce řazeny podle uživatelského ohlasu, takže už na prvních pozicích vidíte co funguje nejlépe a co bývá naopak k ničemu se způsobně řadí až na konec seznamu https://sex-erotika.heureka.cz/ …

dubraro

Takto nelze poradit. Hračky se pořizují a užívají podle toho, co je každému příjemné a vzrušující.

Kepler

Takový luxusní černý a vrapovaný robertek prý není k zahození, ale pozor na výběr bateríí! Byla jedna nymfomanka, která donutila vytéct i toho robertka. Tedy přesněji řečeno – jeho baterky. Je třeba vložit alkalické značky Duracell, heavy duty.

Pepina7897

Dobrý den, erotické hračky můžou být skvělým zpestřením intimního života. Doporučila bych začít třeba s vibrátorem, který vám může pomoci objevit a stimulovat erotogenní zóny. Dále můžete vyzkoušet anální kuličky, dilda nebo svazovací pomůcky. Důležité je, abyste si hračku pečlivě vybrala, aby vám vyhovovala. Taky je dobré si občas dopřát erotické masáže, které vám pomohou se dokonale uvolnit.

Kajolka

No, to by asi nechtěl nikdo, ale myslím, že ty hračky jsou chráněny, aby se tohle jen tak nestalo :D My erotické pomůcky používáme dlouho a je pravda, že se hodně změnily, ale k lepšímu :)

Cizecek.M

Jojo, tohle potvrzuju… třeba vibrační koružky… Ty se posunuly faaakt hodně. Dneska, co je v nabídce, tak to je fakt paráda :)

Kajolka

Jooo, tak u vibračních kroužků je to pravda :) A hlavně čím dál víc hračiček vibruje, a to mě teda fakt rajcuje :)

dubraro

Kepler:
Moderní erotické hračky mají vestavěné, nevýměnné akumulátory a nabíjejí se nabíječkou na mobil. Má to ovšem také svoje rizika … nechtěl bych být u toho, když zahoří akumulátor u právě používaného vibrátoru.

led

aliendrone, opäť nesklamal vo svojom poslaní vykynožiť človeka na Zemi.

aliendrone

No jo, snažím se, když jste mě posledně tak parádně setřela za nedostatek tvrdosti a bezohlednosti, ještě teď se stydím! ;) :D :D

Petrovskalui

Já jsem najela na sex shop, a nakoupila jsem to co se líbí mě, pak jsem s tím partnera obeznámila, a ten nakoupil taky, máme zase sexuální život jako když vše začínalo.

Alenachvost

A to jste udělala objednávku, a nechala si to poslat domů? co na to zvědavé děti?

Ivagotovka

Já mám vyzkoušený sex shop https://e-kondomy.cz, přes který vždy co jsem objednala, tak mi přišlo diskrétně zabalené, vůbec není poznat, že je zásilka ze sex shopu.

dubraro

Sex shopy posílají zásilky diskrétně, na balíčku není napsáno, že je ze sexshopu.

led

A zvedavé deti rozbalia a tešia sa novým darčekom 🙂