Jáji88

Kde nakupujete erotické pomůcky?

Odpovědi
zjentek

Min. 15 km od rodnýho městečka tudyk na Prajzké!

aliendrone

No, dnes již nenakupuji a v dobách, kdy jsem o to jevil zájem, se dalo nakoupit jen v sexshopech. E-shopy přišly (resp. se pořádně rozjely) až později. Musím si zkrátka vystačit s tím, co již mám (a věřím, že s tím vystačím až do penálu). Prostě v tomto ohledu nemám moc vysoké požadavky, rozhodně těch krámů nemám plnou garáž jako zjentek (u něj jde ovšem o „výrobní/pracovní prostředky“) ! ;) :)
Ovšem pokud jde o rajcovní prádélko a hlavně botičky (pro ženu), tak na to jsem nikdy nelitoval výdajů. ;)

Rokio

Nekupuji erotické pomůcky. Držím celibát.

autacek

Zásadně v Číně. Výběr ohromný, cena zanedbatelná.

elkon

Nepotřebuji.

fial.adela

Ahojky, nejvíc se mi osvědčil e-shop e-kondomy.cz mají dost dobrý ceny, a velký výběr 🙂

Vercule

Tak na e-kondomy jsem se dívala a musím říct, že ta nabídka je opravdu skvělá :) Ovšem, hodně široká. Máte prosím tip na hračku pro pár? :)

Vikki.vivi

Mají tam skvělý lubrikanty :) Jinak hračka pro pár? Super jsou vibrační kroužky a nebo jejich vibrační návlek na penis, ten je taky boží.

TominkaFuky

My si doma na lubrikanty hodně potrpíme. Fakt je máme hodně rádi. A musím teda říct, že jinde, než na e-kondomy, jsem takovou nabídku neviděla. Nakupuju tam moc ráda.

Cizecek.M

Já od nich miluju hlavně ty ochucený, ty jsou nejlepší :)

veselator1

Vyloženě pomůcky ne, ale měl jsem teď takové období kdy jsem testoval různé přípravky na podporu erekce. Prvně takové z lékárny. To sice zabralo, ale moc dlouho to nevydrželo. Tak jsem se začal dívat různě po internetu a na https://kamagra­love.net/ mě zaujala kamagra. Zkusil jsem si to tedy objednat a musím říct, že jsem docela koukal. Tak dlouho mi erekce snad ještě nikdy nevydržela.

Kajolka

Ahoj, kupujeme a musím říct, že erotická hračka je velmi milé zpříjemnění sexu. Jinak pokud mohu radit, tak my jsme si hodně oblíbily sex shop e-kondomy. Tam mají nabídku fakt super.

Cizecek.M

Musím teda říct, že já jsem si prošla nabídky docela dost sexshopů a tady ten je nejlepší. Nabídka je neskutečná, mají tam fakt všechno :)

Kajolka

Ano, já to vidím naprosto stejně. Hele, víš, co mi tady vyhovuje nejvíc? To je ta jejich absolutní diskrétnost, té si moc vážím teda.

Kajolka

Ano, to je pravda. Já na e-kondomy nakupuju docela často a musím se teda přiznat, že vždycky mě překvapí nové a nové věci :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.