Avatar uživatele
Jáji88

Kde nakupujete erotické pomůcky?

Zajímavá 0 před 1047 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Min. 15 km od rodnýho městečka tudyk na Prajzké!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

No, dnes již nenakupuji a v dobách, kdy jsem o to jevil zájem, se dalo nakoupit jen v sexshopech. E-shopy přišly (resp. se pořádně rozjely) až později. Musím si zkrátka vystačit s tím, co již mám (a věřím, že s tím vystačím až do penálu). Prostě v tomto ohledu nemám moc vysoké požadavky, rozhodně těch krámů nemám plnou garáž jako zjentek (u něj jde ovšem o „výrobní/pracovní prostředky“) ! ;) :)
Ovšem pokud jde o rajcovní prádélko a hlavně botičky (pro ženu), tak na to jsem nikdy nelitoval výdajů. ;)

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nekupuji erotické pomůcky. Držím celibát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Zásadně v Číně. Výběr ohromný, cena zanedbatelná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nepotřebuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fial.adela

Ahojky, nejvíc se mi osvědčil e-shop e-kondomy.cz mají dost dobrý ceny, a velký výběr 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

Tak na e-kondomy jsem se dívala a musím říct, že ta nabídka je opravdu skvělá :) Ovšem, hodně široká. Máte prosím tip na hračku pro pár? :)

Avatar uživatele
Vikki.vivi

Mají tam skvělý lubrikanty :) Jinak hračka pro pár? Super jsou vibrační kroužky a nebo jejich vibrační návlek na penis, ten je taky boží.

Avatar uživatele
TominkaFuky

My si doma na lubrikanty hodně potrpíme. Fakt je máme hodně rádi. A musím teda říct, že jinde, než na e-kondomy, jsem takovou nabídku neviděla. Nakupuju tam moc ráda.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Já od nich miluju hlavně ty ochucený, ty jsou nejlepší :)

Avatar uživatele
veselator1

Vyloženě pomůcky ne, ale měl jsem teď takové období kdy jsem testoval různé přípravky na podporu erekce. Prvně takové z lékárny. To sice zabralo, ale moc dlouho to nevydrželo. Tak jsem se začal dívat různě po internetu a na https://kamagra­love.net/ mě zaujala kamagra. Zkusil jsem si to tedy objednat a musím říct, že jsem docela koukal. Tak dlouho mi erekce snad ještě nikdy nevydržela.

Avatar uživatele
Kajolka

Ahoj, kupujeme a musím říct, že erotická hračka je velmi milé zpříjemnění sexu. Jinak pokud mohu radit, tak my jsme si hodně oblíbily sex shop e-kondomy. Tam mají nabídku fakt super.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Musím teda říct, že já jsem si prošla nabídky docela dost sexshopů a tady ten je nejlepší. Nabídka je neskutečná, mají tam fakt všechno :)

Avatar uživatele
Kajolka

Ano, já to vidím naprosto stejně. Hele, víš, co mi tady vyhovuje nejvíc? To je ta jejich absolutní diskrétnost, té si moc vážím teda.

Avatar uživatele
Kajolka

Ano, to je pravda. Já na e-kondomy nakupuju docela často a musím se teda přiznat, že vždycky mě překvapí nové a nové věci :)

Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek